Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Egyik srác annyira szerelmes bánatos volt hogy annyit ivott hogy alkohol mérgezést kapott el vitték kórházba.
2018. jún. 28. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy cucc. Itt a városban meg többen fel is akasztották magukat részegen bánatukban. Na akkor most mi van?!
2018. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Pusztuljon a nép!
2018. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nehéz arra válaszolni, hogy mi a "normális", de ha az a kérdés, hogy előfordul-e az ilyen, akkor igen. Szerelmi bánatba haltak már bele sokan túladagolás, öngyilkosság és egyéb változatos okok miatt. Sok olyan ember is van, akit annyira megviselt, hogy hetekig/hónapokig mély depresszióba esett és nem nagyon csinált semmit sem ezalatt az idő alatt.


A szerelemnek is vannak fokozatai illetve egyénenként változó, hogy kiben mennyire intenzív élményt okoz. Attól is függ, hogy a partner kicsoda. Ha mondjuk úgy érzed, hogy hosszú keresés után megtaláltad végre életed szerelmét és már a házasságon gondolkodsz, akkor marha nagy pofon tud lenni ha kiadják az utadat még akkor is ha korábban számolatlanul váltogattad a partnereidet és kicsit sem viselt meg.


Én a saját példámat tudom mondani, 27 évesen megtaláltam azt a nőt akit mindig is kerestem, de neki nem kellettem másfél év után. Én mondjuk férfi létemre elég érzékeny vagyok ilyenekben. A trauma legdurvább része fél évig tartott, orvosok tömtek gyógyszerekkel, hogy legalább egyek. Amikor már az alapvető dolgokat el tudtam végezni akkor még évekig tartott amíg feldolgoztam.


Lehet, hogy vicces meg ki lehet nevetni.


A lényeg, hogy egy mély kapcsolat hirtelen megszakadása esetén nagyon sokan alkoholba fojtják a bánatukat és képesek addig inni, amíg el nem ájulnak és a detoxban rakják őket össze. Ezt az nem értheti meg aki nem volt még nagyon durván szerelmes. Egyébként talán azok az emberek szerencsésebbek is akiknek nem ennyire intenzívek az érzelmei.


Ezek után döntsd el te, hogy "normális-e" ez. Az biztos, hogy nem ő az első.

2018. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát inkább igyon egyett minthogy felhívja az első prostit és elkapjon valami nemi szar betegséget

A lényeg h ne csináljonrendszert belőle

2018. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!