Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy 20 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 20 éves lány létemre vonzódom a 15-16 éves kamaszfiúkhoz?

Figyelt kérdés
Tetszenek a finom, gyermeki vonások, a vékony testalkat és az arcszőrzet teljes hiánya, arról nem is beszélve, mennyire izgat az a tudat, hogy őket még "be lehet törni", a nagy részük érintetlen, vagy legalábbis relatíve tapasztalatlan. Magamon kívül csak egy lányt ismerek, aki hasonlóképpen van ezzel, mindenki mástól inkább azt hallom, hogy az idősebb, férfiasabb pasikra csorgatják a nyálukat. Volt már, akitől megkaptam, hogy beteg vagyok (azt azért kiemelném, hogy serdületlen kisfiúkhoz nem nyúlnék).

2018. jún. 20. 22:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

ahány ház, annyi szo*ás.


nekem a korodbeli lányok jönnek be.


41/F

2018. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen 87-88ban nem volt még ilyen lehetőség.
2018. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális
2018. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, mindenki azzal jön hogy ki sem tudnának elégíteni és nem értik hogy pont az a jó benne hogy én "rontom meg" őket.

18L

2018. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én abban a korban a fél karomat odaadtam volna egy ilyen nőért, aki bevezetett volna a szexualitás rejtelmeibe!
2018. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Alig vagy pár évvel oregebb toluk. Ez teljesen normális.
2018. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a 15 éves lányok tetszenek nagyon.

26 f

2018. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem történt meg de 14évesen 5öst kaptam az akkor 23-éves énektanárnőmtől...
2018. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.:D Nem sokat gondolkoztam ezen eddig, csak most, hogy már nem vagyok tizenéves, kezdtem el gáznak érezni kicsit. Mi van, ha ez egész életemben így lesz? Egy harmincas, negyvenes nőt sem tartanátok aberráltnak ilyen vágyakkal? Valahogy olyan "helytelennek" tűnik.
2018. jún. 20. 23:28
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát a nők általában idősebbekhez vonzódnak, szóval nem hiszem, hogy "normális", de jogi akadálya nincsen (ha nem vagy a tanáruk, vagy nincsenek rád bízva valahogy), szóval szerintem nyugodtan. Beteg, vagy legalábbis pedo ettől biztos nem vagy, szóval ne emészd magad. + Szerintem ahogy idősödsz majd ez lassan feljebb fog kúszni.
2018. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!