Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy minden felho...

Volt olyan, hogy minden felho osszegyult feletted?

Figyelt kérdés

anyagilag, maganeletben, egeszsegugyileg


mindenhogyan jottek a bajok egyszerre, hetekig


mit tettel ilyenkor?


hiaba emlekeztettem magam, hogy lesz jobb, csak nem jon ..!


2018. jún. 29. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én most pont ebben a helyzetben vagyok. Napokra bezárkózok és sírok, de aztán próbálok nem tudomást venni a problémákról. Meditáció, jóga, beszélgetés barátokkal.
2018. jún. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt. De minden rossz időszak elmúlik egyszer, akkor is, ha túl hosszúnak érzed. Mindig csinálj valamit, foglald le magad, ne hagyj magadnak időt a gondolkodásra. Minden jót.
2018. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, most is ilyen "prés" alatt vagyok, hogy minden területe az életemnek problémás (nem kicsit). Sokszor fekszem sírva, de valahogyan mégis csinálni kell, és érdekes módon napközben senki nem veszi észre rajtam, mert nem beszélek róla. Én bízom benne, hogy a dolgok változnak, a remény mindig erőt ad, és igyekszem, hogy ne hagyjam el magam (lelkileg sem). Mindig a közvetlenül előttem álló feladatra koncentrálok és nem a nagy káosz egészére, mert abba begolyóznék, és így könnyebb hordozni, vagy hideg fejjel cselekedni.
2018. jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Minden felhő összegyűlt felettem, vihar keletkezett és belém csapott a villám is.
2018. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak anyagilag és egészségügyileg..
2018. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, épp most. De próbálok küzdeni és a lehető legjobbat kihozni a helyzetből.
2018. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze.. Tavaly nyáron. Maga volt a pokol

Sokat jártam ide-oda hogy felejtsek

A kintlevés mindig jót tesz persze csak inkább barátokkal

2018. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyagilag (még) nem, minden egyéb volt - az eü. rész egész életemre értendő lesz. A családi környezetemtől részben segítséget kértem. Volt olyan, hogy magamtól kellett megoldani a dolgot. És volt olyan is, hogy az élet "megoldotta".

Nekem ez néha segít:

https://www.youtube.com/watch?v=WA8j_b5WTys

2018. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!