Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Osszegyult kb 20 liter koszos...

Osszegyult kb 20 liter koszos mosobenzin, amit ingyenesen nem tudok leadni. A 15 keruletben egy kornyezetvedelmi kft 5000 forintert atvenne, de napokra elore kell idopontot egyeztetni. Szoval ezt igy eleg viccesnek talalom. Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 16. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Kifizeted az 5000-et és leadod. Mégis mit vársz, mit írjanak ide? Öntsd a Dunába? Tedd ki az út szélén?

Nézz szét, mennyi szemetet eldobálnak, legalább te ne legyél igénytelen!

2018. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Még neked kell fizetned, hogy leadhasd? Hát az tényleg vicces. Bár az egész szelektív hulladékgyűjtés ilyen. Nekem kell kiválogatni, kimosni, és még fizetek is érte.

FKF hulladékudvarok nem veszik be?

Mondjuk ott is megkérdezheted, ahol vetted, hogy mit lehet a használttal kezdeni.

2018. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hozzám hozhatod Bp 18
2018. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 15. Kerületben van az fkfnek lerakója. Szerintem az ingyenes!!
2018. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Talan meg az otezret is kifizettem volna, de a tobb napos varolista az mar sok volt. Na mindegy koszi a valaszt, sikerult leadnom, ahol elegetik.
2018. ápr. 17. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!