Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik ennyire rossz...

Miért nézik ennyire rossz szemmel, ha valakinek van egy pillangó kése?

Figyelt kérdés
Miért hiszi mindenki azt,hogy egy harci kés?
2018. jún. 29. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nézem rossz szemmel, hogy játszanak vele. Attól mert van neki pont le**arom, de használja vágó eszközként, ne pedig játssza vele az agyát, hogy ő azt hogy forgatja a kezében. A kés nem játék, egyesek mégis csak szórakozásból veszik, hogy "hú de menő vagyok, mindenhova pillangókéssel járok".
2018. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az általában nem szalonnázásra használja...
2018. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mert régen közbiztonságra különösen veszélyes eszköz volt, és ezért nem volt birtokolható közterületen, másrészt nem hiszi mindenki hogy harci kés.

Van aki azt hiszi hogy a hülyegyerekek veszik csak azért, hogy tudjanak villogni-mezőzni vele ahogy pörgetik.

2018. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Egyrészt mert régen közbiztonságra különösen veszélyes eszköz volt"


Miért, most nem az? Szerintem bőven 8cm felett vana pengehossza.

2018. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, a hossza alapján még mindig. Csakhogy régen meg volt nevezve külön is, a listában ma már kikerült a "pillangókés" szó a rendeletből.
2018. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Mert arcoskodó kis puncik szoktak villogni vele.
2018. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt aki egy kérdésnél azt irta hogy harci kés...meg hogy lehet vele manipulálni...ti ezt elhiszitek?
2018. jún. 29. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Manipulálni=félelemben tartani egy nem feltétlen belevaló embert, így akarva-akaratlanul a bűn útjára tévedhet esetlegesen vele az ember.
2018. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Egy kés vagy bármi csak annyira veszélyes, mint akinél van. Semmivel sem veszélyesebb, mint egy szalonnázó bicska, én sose értettem, mi ez a para egy késtől.
2018. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!