Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha berúgtam egy...

Nagyon gáz, ha berúgtam egy falunapon, de azonnal hazajöttem?

Figyelt kérdés

Pár haverral voltam ott, elkezdett a fejembe szállni, de nagyon durván elkezdtem magyarázni, ezért azonnal hazajöttem.

Viszont az a félóra nagyon nem kellett volna. A slussz poén, hogy elfelejtettem, gyógyszerre iszok.


Azonnal eljöttem haxa, mihelyst gáz lett a helyzet, de láttak páran.


1 fröccs, kettő sör volt az adag


Annyit sem kérdeztek meg, hogyan értem haza. Csak irogatták hogy ez is azt mondta részeg vagy amaz is.


Életemben nem bántak még így semmit, hogy elmentem valahova, nem vagyok én alkoholista.


Emiatt nem alszom napok óta...


2018. júl. 2. 01:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. júl. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nem iszok gyógyszerre, nincs baj.
2018. júl. 2. 01:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, egy falunapon szerintem sokan felöntenek a garatra, ha semmi botrányosat nem csináltál, kit izgat.
2018. júl. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

hogy lehetne már berúgni 2 sörtől?

több volt az, vagy nem voltál "berúgva"

2018. júl. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem volt több az.


Igen, de fájdalomcsillapítóra ittam.


Én úgy fondolim, hogy nem voltam berúfca, de máaok mondják a...

2018. júl. 2. 04:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi a gond. 14 évesen még én is paráztam ilyen miatt, hogy elekerüljem a szüleim lecseszését, büntetést. De 16-on felül mégis mi a gáz abban, ha berúgtál? 😃 Váljék egészségedre, jó szórakozást!
2018. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pont az, hogy nem vagyok 14 éves.


Igenis nagyon gáz egy lánybak berúgni, főleg jelenetet csinálni.

2018. júl. 2. 11:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Most akkor volt jelenet, és mi volt az?


Vagy csak hazamentél?

2018. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem volt jelenet, hazamentem. Csak akkor már hangosabban beszéltem a társasággal.
2018. júl. 2. 20:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor rantad jívül senkinek sem volt gáz 🙂


Azt viszont tényleg meg tudom érteni, hogy kényelmetlenül érzed magad. Úgy viselkedtél-gondolkodtál, ahogyan józanon nem mertél volna soha. De tudod... az alkoholnak, a berúgásnak pont ez a lényege 😃 a legtöbb jó sztori úgy kezdődik, hogy „bepiáztunk a haverokkal...” 😃 szóval ha alkoholt iszol, akkor erre számíts. A többi alkoholt ivós ember örülni fog, hogy csatlakozol a buliba. Nem gáz ha hülyeséget csinálsz, hanem pont ellenkezője... LEGENDÁS! 😉 Valószínűleg az ismerőseid most először láthattak felszabadultnak, és ennek örülni szoktak 😃

2018. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!