Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett hirtelen mindenki...

Miért lett hirtelen mindenki DJ, autób*zi, "boldog párkapcsolatban élő"?

Figyelt kérdés

A neten 18-22 közöttiek elárasztják a facebookot az autós,autószerelős képeikkel. (közben valószínűleg 10 km-ert nem vezetett még és a szakmája sem autószerelő)

Egy csomó ember DJ lett, közben olyan "saját" számokat osztanak meg, amik más már létező számok egymás mellé vágása.

Egy csomó lány és fiú úgy írkál, mint ha 40 éves lenne és 20 éve házas,közben ez fizikai képtelenség és mellé kiírja büszkén, hogy megy dolgozni a gyárba a szalag mellé. ÉS NEM DIÁKKÉNT! ,hanem mert csak 8 általánost tudott összekaparni. Erre miért kell olyan büszkének lenni?


2018. júl. 2. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
De sok bajod van... Zavar, ha más dolgozik, boldog, vagy zenéket kever? Foglalkozz inkább akkor a saját dolgaiddal.
2018. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Nekem nincs dipomàm.

Van velőle bajom?

Nincs.

Nem beszèlek màs nyelvet a magyaron kívül.

Èr valami negatív hatàs miatta?

Nem.


Mièrt ne lennèk büszke az èletemre?

Vannak,akik ennyit sem èrtek el mint èn.


Szakmunkàs vègzettsègem van.

Jól èrzem magam így.

Nem volt ès nincs szüksègem egyetemi vègzettsègre,külföldi nyelvre.

Èrek ugyanannyit mint egy diplomàs.

Ugyanolyan èrtèkes embernek tartom magam mint bàrki màs.


Kèrdező.

Azèrt kívàncsi lennèk te mit tettèl le az asztalra.

Mert abban biztos vagyok,hogy vannak nàlad sikeresebb,tanultabb emberek.

2018. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Egymás idétlen majmolása, tömegpszichózis, célzott népbutítás, paranormális tudatbefolyásolás... Nagyjából ennyit tudtam összeszedni magyarázatnak első körben... :-) Ezért léptem meg a Facebookról úgy 4 évvel ezelőtt... Legyél rá büszke, hogy Te nem ilyen vagy, hanem van agyad és egyéniséged. Most pedig foglalkozz a nyárral és a szerelemmel...
2018. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!