Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jószívű, jó természetű,...

Jószívű, jó természetű, türelmes lánynak mond mindenki. Párkapcsolatban én nevezem magamat egy betegesen féltékeny, hisztis tyúknak. Lehet ennek köze ehhez? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval az emberi kapcsolataimmal eddig nem volt gond. 20 éves lány vagyok, most van először barátom. Mindenkinek ilyen fiút kívánok. Viszont jelentéktelen, nevetni való apróságokon egyből szívfájdalmam lesz, hogy biztos nem szeret, nem tudok benne teljesen megbízni, folyton azt álmodom hogy egyszer csak megváltozik, teljesen kifordul magából és élvezi hogy fájdalmat okoz. Pedig egy tündér pasi. Én már gondoltam mindenre hogy miért lehet bennem ez a sok hülyeség..próbálom is visszafogni magam. Pár napig sikerül, aztán mégis kitör belőlem. Sőt mintha a lelkem meg is könnyebbülne, mikor bocsánatot kér, vagy vigasztalgat, megerősítve, hogy szeret.

6 hónaposan dobott el az anyám magától. Később csak egyszer keresett meg, hogy pénzt csaljon ki az apámtól.

Nem kell mondanom hogy miket éltem át.

Ennek lehet köze a párkapcsolati problémámhoz?


2011. márc. 3. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

bizony, lehet..

Feldmár András (pszichológus) írja, hogy ő 3 évesen elvesztette a szüleit - utána minden kapcsolatját szétrombolta 3 év után. Mert annyira szabad akar lenni a lélek, hogy amit tehetetlenül elszenvedett, azt be akarja bizonyítani: akarattal tudja csinálni.. valahogy így, de persze ez tudat alatt működik, nem tudatosan. Amikor ezt megértette, elmúlt. És boldogan él azóta is az akkor választottjával. Fontos lenne valahogy ezt tudatosítani. Mert szétrombolod a kapcsolatot.Bízzál benne, hagyd rá, hogy alakulnak, csak szeress

2011. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

kevés ám a "tündéri" pasi.. sok a durva, élvhajhász..

becsüld meg.. nehéz lesz, a gyerekkori trauma miatt, de próbáld meg.. nincs fontosabb, mint az, akit szeretsz és aki szeret. (nem fog elromlani, ha te nem rontod el, bízzál) Kívánom, hogy boldogok legyetek!

2011. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egészen biztosan ez lehet az ok. Ha nem sikerül egyedül változtatnod, esetleg megpróbálhatnád szakember segítségét kérni, mert ebbe tönkremehet a kapcsolatod és nem biztos, hogy legközelebb is ilyen szerencséd lesz.
2011. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!