Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, hogyha üzenetben...

Mennyire gáz, hogyha üzenetben szólok a kozmetikusomnak, hogy mégsem tudok menni a megbeszélt időpontban?

Figyelt kérdés

Kozmetikusommal amikor ott vagyok, mindig előre beír, szóval nem telefonon szoktunk időpontot megbeszélni.

Mivel anno még anyukám járt hozzá és ő vitt el engem is, nincs meg neki a számom, én meg megkértem anyukámat, hogy küldje át a számát.

Péntek estére lenne időpontom, de apukámmal elutazunk hétvégére és szeretném lemondani, illetve másik időpontot kérni.

Lehet, hogy túlkomplikálom, de azért lenne jobb SMS-ben (természetesen odaírom, hogy ki vagyok), mert egyrészt nem dolgozik sem ma, sem holnap, nem akarom zavarni és lehet, hogy a kiskönyve sincs nála, ahová beírja a vendégeket, másrészt így nekem is kényelmesebb lenne.

És tudom, hogy ciki, de egy kis telefonparám is van (aki még ilyen, az tudja milyen), azokat a dolgokat, amiket lehet, inkább személyesen vagy írásban szoktam elintézni.

Szóval, mennyire lenne gáz az, ha írnák neki egy üzenetet? De ha gáz, akkor felhívom végső esetben. Tudom, hülye kérdés, na de mégis...

16l


2018. júl. 4. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki nyugodtan, hogy közbe jött valami, nem tudsz menni, sajnálod. Most még időben szólsz.
2018. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki nyugodtan, nem gáz.

"Kedves XY!

XY vagyok, pénteken X órára van időpontom, de sajnos le kell mondanom, mert elutazom. Elnézést kérek az esetleges kellemetlenségért."

2018. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van műkörmös ismerősöm. Ő a falra tudna mászni az ilyen "üzenetben lemondom" dologtól. Tiszteld meg annyival, hogy felhívod. Ha dolga van és zavarod úgysem veszi fel, akkor jöhet az üzenet. Én gyűlölök telefonálni, de ez nem az, amit üzenetben lenne képem elintézni.
2018. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül felhívtam, mert nem tudom mit gondol erről az üzenetben lemondós dologról, nem akartam bunkónak tűnni.
2018. júl. 4. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!