Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől ébred fel az ember...

Mitől ébred fel az ember (éjjel vagy hajnalban) ugyanabban az időpontban?

Figyelt kérdés

Még mielőtt valaki poénkodna: nem, nem az ébresztőm a bűnös.

4-5 napig szokott ez lenni, most épp 5:20kor ébredek fel, plusz mínusz néhány vagy 10 perc.. De volt már fél 4 is (ami után hétköznap vissza se tudtam aludni), vagy akár éjfél.. Mindegy, a lényeg az, hogy ez időnként változik, napokig jól alszok, aztán valami beüt, felébredek egy adott időpontban, és pár napig végig ez megy. Nincs ami felébresszen, az utcában kevés autó jár, busz egyáltalán nem, de a nyílászárók amúgy is jól hangszigeteltek. Ötletek?? Elég ijesztő tényleg, még ha nem is ugyanabban az időpontban fekszek le, ugyanakkor ébredek fel éjjel/hajnalban.



2016. máj. 4. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom de én példálul ,minden este 22:22 kor ránézek az órára
2016. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem jópár hónapja nem változik, minden egyes este -nagyon ritka, amikor nem- felkelek hajnali 2 körül. A magyarázatra én is nagyon kíváncsi lennék, mert már hulla vagyok. (Persze, mivel utána nem tudok visszaaludni vagy 4-ig)
2016. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Brrrr, ezeket olvasni is szörnyű.
2016. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet tudat alatt csinálod...

Én pl sokszor programoztam már be magam ilyen kelésre...


Ha van egy bizonyos feladat amit el akarok végezni és ahhoz egy adott időpontban fel kell kelnem, akkor akár ébresztő nélkül is képes vagyok erre...

Csak előtte be kell programoznom az agyamba, hogy mondjuk 5:00-kor fel kell kelnem...persze ilyenkor is vannak olyan esetek, hogy 10 perccel később kelek, de ha nagyon sürgős egy feladat és sok műlik rajta akkor van olyan is, hogy 4-kor, 4:15-kor, 4:30-kor.... felriadok, hogy "van már 5 óra?"


23F

2016. máj. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beáll a bioritmusod.
2016. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem programozok semmit, se ébresztőt se semmit, csak felkelek amikor kell.

Kinézek az ablakon hogy milyen sötét van éppen és alszok tovább.

2016. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez már korral jár 😀

Én 3.40re vagyok beállítva

2021. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!