Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan élményed, amit...

Van olyan élményed, amit ennek az oldalnak köszönhetsz?

Figyelt kérdés

Én itt ismertem meg a legjobb barátom, már lassan másfél éve.

Neked van hasonló élményed?


2018. júl. 6. 20:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Itteni ajánlásra elolvastam életem első könyvét ami ráadásul tök jó volt.

Ezenkívül csak apróbb dolgok. Kicsit pontosítottam az edzésemen, néhány animét/filmet itteni ajánlás alapján néztem meg, meg ezen az oldalon tapasztaltam meg igazán hogyha az emberek élhetnek a teljes anonimitás jogával akkor aztán igazi parasztok tudnak lenni :D

Kb ennyi :)

2018. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%
Volt itten már barátnőm, és pont tegnap randiztam innen egy lánnyal akivel még régebb óta beszélünk, és itt ismertem meg.
2018. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
#7. akkor gondolom ez alól te sem vagy kivétel. :-) uff.
2018. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
67%

1db,az is egy kedves lány

A többi csak rossz élmény,rosszindulatú válaszolók tömkelege :))

2018. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

6 éve skypeon beszélgettem egy csajjal, akit itt ismertem meg. Barátnőivel voltak koleszosok és kapcsoltak webkamerát maguktól, ezt tőlem is kérték. Először tartottam tőle, de végül rávettek. Pattanásos tini voltam, és mikor az egyik személy aki fék volt a többi közt, kiment a szobából. Feltettek ilyen felszínes kérdést, hogy kinéz ki jobban, hát erre nem akartam válaszolni. De addig nyaggattak, így leírtam, utána a másik elkezdett nekem beszólogatni, meg kritizálta az arcomat. Utána akire ráböktem az is beszállt ebbe, eléggé intenzív szorongás tört rám, és ez az arc mimikámon is megmutatkozott, ezek meg elkezdtek röhögni én végül bontottam a kapcsolatot és letiltottam.



Többi élményem pozitív, rengeteg vicces és kedves embert ismertem meg itt, akikkel ellehetett hülyéskedni/beszélgetni éveken keresztül. Sajnos velük a kapcsolat megszakadt.

2018. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
sok jó élmény és vannak rosszak is sajnos
2018. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Megbecsülésre.

Haverkodtam itt egy intelligens gyökérrel, előbb részemről hiányzott a tisztelet, majd visszajött a labda.

Ha ismerkedtek neten azt tanácsolnám, ha alkalom adódik találkozásra, mindenképp ragadjátok meg, azelőtt ne ítélkezzetek, mert online könnyű félreismerni a másikat ill. el*bszni egy amúgy jónak ígérkező lehetőséget.

2018. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hozzászólást nagyon adom. Sajnos én is jártam már így...
2018. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Na én pont ezt curtam el. Volt egy férfi, akivel nagyon sokat írogattunk, mikor ő már talizni akart, én kiléptem a kapcsolatból. Érdekes, mert a mai nap is kíváncsi lennék rá élőben, csak sajnos nem tudom felkeresni.
2018. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátom innen ismertem meg, nem olyan szoros a kapcsolat, de ha unatkozunk, vagy a közös témánkról van kedvünk beszélgetni, mindig ott vagyunk egymásnak.

Néhány volt évfolyamtársam is itt találtam meg, mert akkor még nem volt meg a lista, hogy kit vettek fel középiskolába, és már többen tettek fel kérdést itt, hogy ki jelentkezett oda.

Volt néhány jobb beszélgetésem, egy szexchat, de ennyi.

2018. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!