Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyíregyházán voltunk ma...

Nyíregyházán voltunk ma állatkertben családdal, közben hallottunk egy suttogó beszólást 2 fél között: "ezek biztos suttyó Pestiek". Veletek is történt már hasonló eset?

Figyelt kérdés

Sosem értettem miért kell valakit megbélyegezni a lakhelye szerint.

Valóban Pesti vagyok, illetve BP mellett lakom közvetlen (Maglódon), de ezt miből szűrik le és miért szúrja egyesek szemét hogy ki hova valósi?


2018. júl. 6. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Nyíregyházáról származóm eredetileg de sose hallottam hogy akárki a környezetemben vagy idegenek bármi rosszat mondtak volna csak igy ok nélkül bárki másra. Hacsak nem viselkedtetek valami ordenáré módon vagy mondtatok alaki olyasmit.


Ha nem akkor csak biztos simán suttyók voltak, azok meg mindenhol vannak ne aggódj.


Én már évek óta angliaban elek és egyszer barátnőmmel mentünk vásárolni amikor hallottuk a másik sorból

"Úristen ezek is magyarok... menjünk innen mielőtt idejonnenek beszélgetni.. " na nem mintha oda akartunk volna menni meg nem is vagyunk olyanok hogy csak úgy ők nélkül leállunk -beszélgetni másokkal mert ők is magyarok..


Ne aggódj parasztok mindenhol vannak és a nyíregyházaiak sem ilyenek..

2018. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom miért szívtad mellre, hiszen nem pesti vagy, hanem maglódi. Ezt egy tősgyökeres pesti meg sem hallotta volna, annyira nem foglalkoznak másokkal.

Egyébként ha normálisan viselkedtetek, akkor lehet, hogy nem is rólatok volt szó.

2018. júl. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Hetedíziglen pesti vagyok és még soha nem osztályoztak le a lakhelyem miatt. 15 éve vidéken élek (majdnem Maglódon:) de még emiatt sem kaptam kritikát.
2018. júl. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát persze. Bunkó emberek bárhol vannak, engedd el a füled mellett.
2018. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

Nyiregyhaza az ország segglyuka,fel ne vedd.Ott mindenkinek kilóóóuuug a kapanyél a szájából!Messziről meg lehet ismerni hogy ki a szabolcs megyei....ráadásul mind feljön pestre mert egyik sem bír ott megélni.

A másik ilyen a BAZ megyeiek...


Egy pesti.

2018. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
83%
Pontosan az utolsó hozzászólók miatt van ez így :) De nem csak Nyíregyházán, hanem az ország bármely területén. Pesten tanulok már 2 éve, és annyi bunkó parasztot még nem láttam sose életemben. Lehet te normális vagy, de a nagy százaléka igenis egy tapló paraszt... És még Nyíregyházát tírpákozzák...
2018. júl. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
lol a magyarok annyira nem összetartóak hogy ha egy másik megyében él valaki, akkor már kibeszélik. Akkor jöhet most az hogy független ország legyen az összes megye és Budapest.
2018. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Nyíregyi vagyok, üzenem a pesti kollégának, hogy az ország seggluka a közhiedelemmel ellentétben az ő szája, és meg van győződve róla, hogy onnan árad a napfény :) Tőlem nem kell félned, tesó, nem megyek az összebarmolt, összefosott, hajléktalanos, retkes, zajos, túlárazott, szentséges Budapestednek a közelébe se. Majd te jössz ide elszórni a suskát a csendben, vidéken, Sóstón, Állatparkban.
2018. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is Nyíregyházi vagyok, de ez a kérdés nekem egyértelműen adja a választ. Magyarországon mindenhol vannak ilyen első pillantásra negatívan megítélő emberek. A magyarok nagy része pesszimista, nem kell meglepődni, hogyha valaki ennyire bunkó és értelmetlen. Sok szempontból szét van esve ez az ország meg a társadalma, alig várom, hogy elmenjek innen, de minél messzebbre.

(A leírt tilajdonságok csak általánosítás, nyílván a magyarok között is vannak normális emberek természetesen)

2018. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Olyanok, akik másokat megbélyegeznek, mindig lesznek. De nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy a pestiek undokok, vagy a nyíregyháziak parasztok (már bocsánat a kifejezésért). Van itt is, ott is rossz és jó ember. Nem kell komolyan venni az ilyen emberek véleményét.
2020. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!