Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » (SHINee) Jonghyun és Key...

(SHINee) Jonghyun és Key együtt voltak?

Figyelt kérdés

Egész sok jel utal rá, és nem az egyértelműen látható fanservice dolgokra gondolok.

Jonghyun halála után Key vagy a többiek nem mondtak erről semmit?



2018. júl. 8. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem, csak a rajongók shippelték őket.
2018. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Kétlem, hogy együtt lettek volna, a fanservice csak fanservice.Ha mégis, akkor sem mondanák el, privát infó, és most, hogy Jonghyun elhunyt, még kevésbé hiszem, hogy megemlítenék már csak tiszteletből is.Szóval nem.
2018. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Szégyeld magad hogy egy halottról ilyet kérdezel!Jonghyunnak volt baratnője szóval kétlem ,hogy meleg lett volna.Bekéne màr fejezni ezt a hülyeséget,hogy a 12 èves kislànyok férfi idolokat shippelnek össze.Kellemetlen lehet szerintem nekik,mikor ilyet làtnak valahol.Meg nem értem,hogy ha làny vagy akkor miért örülnél annak,hogy meleg lenne a kedvenc idolod.... kezd kifordulni ez a vilàg .
2018. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj, de úgy teszel, mintha halottat gyaláztam volna!

Ki a frászt érdekel, hogy meleg vagy nem meleg? Egyszerű kérdés volt, hogy vajon több volt e köztük valakivel, mert voltak rá utaló jelek!

2018. júl. 19. 21:21
 5/12 A kérdező kommentje:
És nem vagyok 12 éves. Nem tudsz normálisan válaszolni a kérdésre? Esetleg nem tetszik? Akkor mi a tökömnek nyitottad meg?
2018. júl. 19. 21:22
 6/12 A kérdező kommentje:

És honnan tudod hogy lány vagyok, vagy hogy én tuti shippelgetek?

Ez most nem a bandatagok miatt, vagy a fanservice miatt van.

Két ember-akik nagyon közel álltak egymáshoz-kapcsolatára vagyok kíváncsi! És nem sok interjút fordítanak magyarra.

2018. júl. 19. 21:24
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező!Én nemvagyok homofób vagy ilyesmi."Kit érdekel,ha meleg volt"... akkor miért kérdezed meg,hogy együtt-e bolt Key-el?...ne mondj ellent magadnak.Bàntani se akartalak,csak én nagyon bírom Jonghyunt és elegem van belőle màr,hogy àllandóan meleget akarnak csinàlni a nyàlcsorgató kispisis fanok az idolokból...még egy elhunytból is.Nem ràd értettem az a mondatom,hogy "elegem van màr hogy 12 éves kislànyok shippelgetnek össze férfi idolokat".Úgy a többségre inkàbb.
2018. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy miért kérdezem!

Nem számít ki volt Key, csak a kérdésem. Ôgz nem mondok ellent magamnak.

N3m akarok meleget csinálni belőle. Amúgz sem értem minek a meleg meg heteró meg stb. kifejezések. Van akivel van, sszeret akit szeret. És vaszt kaptam a kérdésemre az előtted válaszolóktól.

2018. júl. 20. 12:27
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én is vàlaszoltam a kérdésedre...és azért vannak ezek a megkülönböztető kifejezések,mert az adott hejzetet/àllapotot/nemi identitàst valahogy megkell külömböztetni.
2018. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Minek azt? Mindenki szeret akit szeret.

JH is szerethette Key-t. És nagyon úgy is tűnt. Lehet hogy csak fanservice de lehet hogy nem.

2018. júl. 20. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!