Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyakori mostanság...

Miért ilyen gyakori mostanság az alábbi párosok?

Figyelt kérdés

Orvos-orvos

Orvos férfi-közgazdász nő

Rengeted ilyennel találkoztam, és nem értem miért ilyen gyakori.


2018. júl. 8. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, gyakoriak*
2018. júl. 8. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvos-orvos nem meglepő. Mind az egyetem, mind a munka olyan, hogy nem marad mellette másra idő. Ezt csak az tudja tolerálni, aki szintén benne van.
2018. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez még érthető is, de a közgazdász?
2018. júl. 8. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak olyan közgazdászt ismerek, aki egy percet sem dolgozott abban a szakmában, viszont jobbnak érzi magát másoknál a diplomája miatt. Csak 2 ilyet ismerek, szóval lehet nem releváns.

De van ilyen, aki szóba se áll olyannal, aki nem egyetemre járt, vagy nem valami orvosi, jogász szakra.

Suba a subához, guba a gubához alapon.

2018. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az orvos-orvost én is megértem. Sokan egyetemen vagy később a munkahelyükön ismerik meg a párjával.


Az orvos férfi-közgazdász nőt már nem annyira értem, de ez lehet nem is gyakori vagy ha igen, akkor lehet teljesen véletlenszerűen.


Tisztázzuk, hogy amíg nem készítesz mondjuk egy akreditált intézménnyel egy egész országos közvéleménykutatást, nem nagyon tudjuk kijelenteni, hogy "Oohh ez tényleg így van".


Még akkor sem ha most itt minden válaszoló azt válaszolja, hogy "Igen, az én ismeretségi körömben is gyakori és minden ismerősöm hasonlóan azt hiszi, hogy gyakori jelenség", mert lehet, hogy pont azok az emberek találták meg ezt a kérdést, akik ilyen választ tudnak adni.


Ugyan így az is lehetséges, hogy a te ismeretségi körödben nagyon gyakori ez a felállás, de ha a nagyobb képet néznék elenyésző lenne.


...sőt ... ha tényleg igaz, hogy kiemelkedően sok az orvos-közgazdász pár is lehetséges, hogy szimplán így hozta a véletelen és nincsen semmilyen tényező sem, ami gyakoribbá tenné mint az orvos - titkárnő kombót.

2018. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!