Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emília név mennyire gyakori...

Emília név mennyire gyakori mostanság gyerekek körében? Mi jut eszedbe róla? Hogy tetszik?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 08:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Nekem nem tetszik. Nem tudom miért, de valahogy olyan romákra gondolok. Bár tényleg nem tudom az okát.
2014. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szép név. Nekem tetszik.


Viselhető egy életen keresztül, minden életszakaszban és minden élethelyzetben megállja a helyét.

Olyan név, amit nem fog a gyermek később a szülei orra alá dörgölni. :)

Nem tucatnév, szerintem.

Én nem ismerek egy Emíliát sem. Gratulálok a választásodhoz!

2014. márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A név maga nagyon tetszik, de 2 Emíliát ismerek és egyik sem "szép". Amíg a pocakomban volt a lányom Micinek becéztük, de mikor megszületett nem jutott eszembe az Emília név, így teljesen máshogy hívják. Nem átlag név, és szép.
2014. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, szerintem szép név. Ha illene a párom vezetéknevéhez én adnám a lányomnak.
2014. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az iskolánkban két Horváth Emília jár....

Úgyhogy ha Horváth a vezetéknevetek, akkor gondoljátok át!


Amúgy szép név :)

2014. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Amikor szultem a csaszaros megorzobe betettek pont egy roma csajt akit igy hivtak. Szegenyke nagyon buta no volt. 12 evesen szult eloszor akkor mar 20 eves volt a masodikkal. De nem tudta megmondani mikor szuletett, nem ismerte az orat. Nem volt az a ki vagyok mi vagyok tipus de rettento butacska volt, attol fuggetlenul kedves volt. De errol a nevrol mindig o jut eszembe, ugyh azert nem tetszik. De persze mindenkinek vannak ilyen bogarai ami miatt nem tetszik egy nev mert olyan szemelyre emlekezteti epp. Gondolom nalad is van ilyen. :-) ugyh ha neked tetszik akkor add a gyerkocnek nyugodtan. :-)
2014. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem szép név, bár a jelentése vetélkedő, nem túl szép.

Elviselhetően gyakori :) Nem egy Hanna :D

2014. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm neve, imádom! :) Liának becézik otthon, egy két tanár Emizte.
2014. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hónapokig így hívtam a kislányomat a pocakomban, de a férjem hallani sem akart róla, hogy Emília legyen a kislány. Aztán sikerült találnunk egy olyan nevet, ami nálam szintén nagy szerelem lett, és a férjem is rábólintott. Szüléskor már csöppet sem bántam, hogy nem Emikém lett, mert 1 cigány volt a szülészeten (az a koszos, büdös, buta, tanulatlan fajta), és a kislányát így nevezte el.
2014. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy kislányt, nagyon aranyos kis huncut szőkeség és Milikének becézik, szerintem így is aranyos :)
2014. márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!