Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szemem zöldülhet még ennél...

A szemem zöldülhet még ennél jobban? Légyszi, nagyon kíváncsi vagyok, nagyon szeretném.

Figyelt kérdés

Szóval mikor még kicsi voltam, barnább volt a szemem, mostmár egyészen zöldes. Most úgy van, hogy a pupillam körül barna, a többi zöld, viszont messziről barnának látszik, mivel ugye az az erősebb szín, meg akkor is barnának látszik, mikor sötétebb van, mert ugye akkor kitágul a pupillám, ugye, és mivel a pupillám körül van barna, ezért barnának látszik, viszont amikor világos van, ugye akkor összeszűkül a pupillánk, és ilyenkor egészen zöld...

Szóval az a kérdésem, hogy változhate zölddé/zöldülhet e még ennél jobban, mert nagyon szeretném, és ha esetleg tehetek érte valamit, akkor mit?

Hasznos válaszokat előre is köszönöm💚



2018. júl. 8. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem is ilyen. A bal szemem teljesen barna, a jobb a pupillához közel barna, kívül zöld. Már általános óta ilyen.


L/20

2018. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem hinném hogy zöldülhet. Tenni meg nem hiszem hogy bármit is tudnál érte :D azt a kérdésed nem is értem mire gondoltál mit tehetnél :D
2018. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ha esetleg sok sóskát eszel:D
2018. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
vagy majd ha nem érsz be időben a hűtőbe
2018. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem ugye, mert ugye egy kor után már nem változik a szemszín ugye csak mikor még fejlődő szervezet vagy, persze ha még nagyon fiatal vagy ugye akkor még változhat ugye, egyébként nekem is ilyen a szemszínem és én 22 vagyok ugye szóval ha ennyi idő alatt nem lett zöldebb ugye akkor már nem is lesz. Ugye.
2018. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl, rossz idoben sotetebb a szinem, jo idoben meg alt vilagosabb, foleg nyaron :)
2018. júl. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kek a szemem, ha sirok teljesen zold. Esetleg probald ki hogy sirsz :D
2018. júl. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!