Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az orrom el van dugulva...

Az orrom el van dugulva mindig, emiatt úgy érzem mint ha a szemem is száraz lenne, mint ha lenne benne valami. Ez valami problémára utal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok allergiás, mert csináltattam tesztet. Ez főleg akkor jellemző, amikor hideg idő van.
2018. febr. 4. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
És főleg akkor amikor hidegből melegbe vagy fordítva mész? :D
2018. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

apukám egyszer mesélte, hogy neki is voltak ilyen tünetei, semmire nem volt allergiás, még gyomortükrözésen is átesett, mire kiderült, hogy orrpolipja van

a barátnőm mindig azt mondja, az állandó nátha a "jó gyerekek betegsége". én nem tudom, ebben mennyi igazság van :)

2018. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam fül-orr-gégészeten is, ott se láttak semmit.
2018. febr. 4. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:

"a barátnőm mindig azt mondja, az állandó nátha a "jó gyerekek betegsége". én nem tudom, ebben mennyi igazság van :)"


Mert az a gyerek, sokat rohangál, játszik. Hideg időben is fát mászik, miközben kinn a dereka. Tehát egészséges lelkű és testű.

2018. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán nem termel elég könnyet a szemed, mivel az orrdugulásod miatt nincs hova elfolynia.
2018. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es:

én lelkileg értettem. olyan emberek "betegsége", akik mindig túl sokat adnak

2018. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!