Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek, akik feladtak valami...

Emberek, akik feladtak valami érdeklődési kört, álmot, vagy abbahagytak vmit ami érdekelte őket, vmi szabadidős tevékenységet. Miért hagytátok abba?

Figyelt kérdés
Mikor hagytátok abba,és miért adtátok fel? #plstrollsgoaway
2018. júl. 8. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért mert egyszerűen elmúlt az a varázs, az az érzés, az a motiváció, ami hozzá kötött. Semlegessé, távolivá, idegenné vált. Egyszerűen már nem érdekelt.

De pl sportot azért hagytam abba, mert nem bírtam, élvezni meg plána nem élveztem.

2018. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Repülés. Nem volt pénzem folytatni, apám nem volt pilóta, hogy kifizesse a százezreket. Így lett a gazdag gyerekek sportja.
2018. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10 évig énekeltem egy gospel kórusban, gyakorlatilag együtt nőttünk vel, de egy idő után nagyon szétesett a társaság, már nem éreztem jól magam közöttük, és eljött az a pont, amikor már a zene szeretete sem tudott ott tartani, így 10 év után kiszálltam. Nem bántam meg. A zene amúgy megmaradt, az pici korom óta szerves része az életemnek valamilyen formában, most pl. táncolok.
2018. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Feladtam, hogy egyetemre menjek, mert semmilyen erkölcsi támogatást nem kaptam a szüleimtől, nem voltam elég erős és engedtem nekik, elmentem dolgozni.
2018. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt nagyon különleges hobbim, de viszonylag mindig sok mindent csináltam egyszerre ált. iskolás/gimnazista koromban. 7 évig táncoltam, 6 évig zongoráztam, szerettem rajzolni/tervezni, festeni, baromi sokat olvastam és írtam (verseket főleg), mindig kipróbáltam valami újdonságot főzésben/sütésben, volt egy nagyon sportos időszakom. Emellett viszont sosem volt túl egészséges a személyiségem, önbizalomhiány, szorongás kiskorom óta végigkísért, régebben még nagyon komoly evészavar is. Szóval viszonylag sérülékeny voltam(vagyok), és nagyon nagy hatással volt rám minden külső impulzus. Szóval mikor elköltöztem kollégiumba, több mint 200 km-re az otthonomtól és egyetemre mentem, hirtelen sok minden felborult körülöttem és teljesen abbahagytam minden addigi tevékenységet és a szociális életre több időt fordítottam. De egyébként nem éreztem úgy jól magam, mert nem éreztem önmagamnak magamat. Szóval azóta már konszolidálódott a helyzet és néhány villanásnyira visszatértek ezek a hobbik, de mindenesetre sokkal kevesebb időm van rájuk, nekem pl. 1 órába nem fér bele, hogy fessek, mert egyszerűen utálom megszakítani a folyamatot.
2018. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rájöttem, hogy nem akarok monitor előtt tespedni.
2018. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Folytonos betegség miatt szakadt meg, semmi energiám nem volt a sulihoz, dolgozni, és még ehhez is, így valamelyikről le kellett mondanom.
2018. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Lemondtam az allatorvosi egyetemrol. Kb 4 eves korom ota ez volt az almom, gimiben rengeteget tanultam ra, delutanonkent egy rendeloben segedkeztem, lovagoltam, a bulik helyett kemia tanarhoz jartam.


Aztan egyszer csak bevillant, hogy nagyon bena vagyok, kezugyessegem nincs, mindent elejtek, egy papirt nem tudok rendesen kettevagni..hogy mutenek en igy barmit.

Aztan ott voltak a piszkos anyagiak. Sajat praxis nelkul a fizetes alig eleg valamire, cserebe nincs hetvege/unnepnap.


Vegul 12.osztaly feleveben letettem a faktokat, es jelentkeztem a BGE egyik angol nyelvu kepzesere. Azota voltam gyakornok Big4-nal, bankban, tanultam Hollandiaban. Jelenleg is Hollandiaban vagyok, ott dolgozom, ahol osztol a szakmai gyakorlatot csinalom. Ha vegzek, lesz egy holland es egy magyar diplomam. Haza fogok jonni,mert hosszutavon Magyarorszagon kepzelem el az eletemet.


Nem bantam meg, Hogy letettem az allatorvosirol, szeretem es elvezem, amit most tanulok es csinalok.

2018. júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kosárlabdázást hagytam abba olyan 14 évesen, 3 év után. Én csak hobbiként, a szabadidőmben szerettem volna csinálni, az edzéseket élveztem, de nem szerettem meccsekre járni, mert nem játszottam valami jól, így minden alkalommal csak kb 5 percre állítottak be játszani, ezért feleslegesnek tartottam majdnem minden hétvégén egy vagy két napot (plusz nem kevés pénzt) elpazarolni az utazásra. Az edzőnk erőszakoskodott, nála nem volt olyan lehetőség, hogy csak hobbiként csinálom a dolgot, minden áron élsportolót akart belőlünk csinálni és minősíhetetlen hangnemben beszélt velem, ha kihagytam egy edzést vagy nem mentem meccsre, ezért annyira elment a kedvem az egésztől, hogy inkább abbahagytam.
2018. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Budapestre járást hagytam abba sajnos. Kb. 14 éves korom óta nagyon imádtam feljárni (vidéki vagyok, 180 km-re lakom), imádtam a város varázsát, a sok sportkocsit (autóbolond lévén), meg úgy az egészet. Rendszeres nyári program volt, ha szüleim is mentek mindig mentem velük. Tavaly viszont kialakult egy nagyon komoly szorongás-rosszullét-pánikroham trió bennem, ami még a hétköznapi életet is pokollá teszi, és nincs rá ellenszer. Ott tartok, hogy ha két utcát kell menni kocsival, ami 40 másodperc, már akkor is émelygek, szédülök, szinte öklendezek, és ha gyalog is mennem kell bárhová, ha 100 méternél messzebb van már rosszul vagyok amíg nem érek haza. így meg nyilván Pestre menni esélytelen. Szóval kényszerből. Bízom benne hogy egyszer még újra mehetek majd.
2018. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!