Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lehetne egy saját szigeted,...

Ha lehetne egy saját szigeted, ami a lehető legtávolabb van minden szárazföldtől és lenne elegendő pénzed, hogy bármilyen tevékenységet végezhess ott, elrejtve a világ elől, mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 19:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarnék ilyen szigeten élni. Nem vagyok antiszoc. :D
2017. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Szilvás buktát, mert azt szeretem.
2017. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Rengeteg pénz, amit nem lehet semmire elkölteni, mert egyedül volnék a szigeten...?
2017. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
búvárkodás? :D
2017. szept. 14. 19:41
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Ezaz..oda minek pénz, ha senki nincs ott rajtam kívül, milyen szolgáltatást vehetek rajta? :D...A saját szigetemen azt csinálnék amit akarok..de ahelyett, hogy ilyenekről álmodozol, alakítsd úgy az életed, hogy ne kelljen lakatlan szigetre költöznöd, hogy bármit megtehess..meg ne is csak álmodoznod kelljen a pénzről.
2017. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Nukleáris programba kezdenék Igaz-Koreás kooperációban. Amerika retteghetni!! Éljen a Bölcs Vezér!
2017. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
A rengeteg pénz jöhet, sziget nem kell.
2017. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy egyedül nem mennék, de régóta álmodozom erről. :D

Vagy családdal, vagy barátnővel, akivel ott alapítanánk családot, vagy egy egész kolóniával mennék.

A tevékenységek közül elsődleges az élelem megteremtése, erre a célra a területen könnyen megtermő gyümölcsök és zöldségek lennének jók. Amíg meg nem teremnek, elkezdenénk az állattenyésztést (kivétel ha demokráciai alapon megszavaznánk, hogy vegánok leszünk, bár azt nem szeretném :D).

Közben egyéb növényeket is termesztenénk, a dísznövényektől a fákon át a marihuánáig mindent.

Ha ezek meg vannak, akkor utána már csak a község szépítése lenne a célom, kitalálnék "isteneket", akik persze nem léteznek, de atom jól néznek ki szobor formában, az egész területet a zöld és a barna szín uralná, fejben gyönyörű. :D

Majd persze a ruhák meg minden egyéb, de ha trópusi a környezet, akkor a nudizásba is benne vagyok. :D


Ezeket 0 összegű pénzből akarnám megcsinálni (persze csak ha a sziget árát és az oda vezető utat nem számoljuk), hogy kialakuljon egy önfenntartó közösség. Nem akarnék oda modern villát, jachtot meg egyéb mai dolgokat, nem azért, mert nem szeretem a modern kort, de már unalmasnak tartom.

2017. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A kérdést nem én találtam ki én is úgy kaptam.

Nekem eszembe nem jutna menni, mert már egy nap után behülyülnék.

A kérdés csak elméleti. :D

2017. szept. 14. 19:45
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Maszturbálnék.
2017. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!