Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hozzám hasonló vékony srácok!...

Hozzám hasonló vékony srácok! Mekkora mázli, hogy divat lett az alkatunk, nem? Tizennéhány évesen azt hittem majd gyúrnom kell, most meg eszembe nem jutna.

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 02:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Én azért inkább szedek magamra egy kis izmot. Nem valami kellemes amikor a szél majd el fúj..
2018. júl. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Divat? Normalis vagy?!
2018. júl. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem azért érdemes edzened a tested, hanem azért, hogy legyen egy férfias kiállásod. Egy normális nő nem az alapján preferál valakit, hogy ma vagy tegnap mi volt a divat, hanem, hogy mennyire férfias, biztonságot sugárzó. Ehhez természetesen nem kell minden napot az edzőteremben tölteni, és nem kell kockahas sem, azonban nem árt, ha van rajtag egy réteg izom, és el tudsz végezni fizikai erőnlétet igénylő feladatokat is.
2018. júl. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Max. tizenévesek körében"divat". 25 felett már a férfias testalkat előny. Hacsak nem vagy pénzes, mert akkor mindegy, mindig lesznek lányok körülötted.
2018. júl. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Pár év és elmúlik. Láttam a minap egy srácot, olyan alkata volt, mint egy alultáplált óvodás kislánynak. Förtelmes. Csúnyán rád néznek és kb. össze is szakadsz fajta... Mi ebben a vonzó?!
2018. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%

Nem lett divat.Sőt én már láttam egy vékony srácot akit egy szép nő úgy elküldött,hogy lestem.

A srác kullogott haza,konkrétan majdnem megalázta,hogy mit akar ő itt,nincsenek egy szinten nézzen magára semmi férfiasság.Ezzel szemben aki izmos ott hid el,néha még dumálni sem kell hanem egyből tolódik le a bugyi,sőt.

2018. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nem tudom ti hol éltek..

errefelé bejön.

2018. júl. 9. 16:13
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
A lofaszt, max a tiniknek, elb.a.szott tarsadalom, majd kinovik.
2018. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

Pesten élek kérdező.

Minden nő akivel volt dolgom,hát hogy mondjam nem sok randink volt,randi nélkül volt már szex is.

Plusz még az elhízottabb is azt mondja neki 80 kiló alatt a férfi nem férfi sőt 90 alatt.

A csinos szexi nőknél meg pláne.

Pesten egy vékony pasi nem nagyon kelendő a párkapcsolati piacon egyáltalán,kaphat nőt,de nem olyat és nem olyan minőségben.

2018. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, merre van az az "errefelé "??? Mert akkor arra veszem az irányt ha ott tényleg nagyon érdeklik a nőket a vékony emberek :D
2018. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!