Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Volt egy lány...

Mit csináljak? Volt egy lány egy buliba aki rég tetszik . Teljesen tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Ez egy hosszabb story de leírom, mert teljesen tanácstalan vagyok. Szóval pár nappal ezelőtt volt egy születésnapi buli haveromnak, és ott volt egy lány aki nekem már rég tetszik, beszélgettünk is messengeren. De se tali se semmi nem lett belőle, vegül barátja lett azért is. Na ugye ő ott volt a buliba és a barátja is. Végig láttam rajta ahogy nézz rám hogy valami tetszik neki, rengetegszer nézett engem és sokszor volt olyan hogy amíg a barátja ott volt csak néztünk egymásra. Azzal a tekintettel. Na mindegy is elment a barátja viszonylag hamar szerintem össze veszhettek. Na mindegy is a csajszi maradt, és eléggé össze melegedtünk beszelgettünk ölelgettük egymást simogattuk egymást. És végig lehetett érezni a levegőben hogy valami itt lesz, de nem lett. A buli után nyilván ra írtam messenegren beszélgetek vele. ( hozzá teszem hogy még mindig kis flegma messengeren de személyesen meg beszelget rendesen, semmi flegmasag) na szót szót követ. Nem tudom mit csináljak tényleg. Van barátja de teljesen bele estem ebbe a lányba. Megfogott és már rég volt ilyen.

2018. júl. 10. 14:15
 1/2 anonim válasza:

Okosan kell ezt játszani. Bizonyos lépéseket csak akkor tegyél ha biztos vagy abban, hogy kell neked mert ezen bukhat a kapcsolatuk is. Kommunikalj vele valami oknál fogva visszaír úgyhogy éreztesd, hogy akarnál folytatást.

Írj privátban ha még van kérdésed. Voltam hasonló cipőben.

2018. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy tapló dolog tönkretenni két ember kapcsolatát?
2018. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!