Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj ha az a (lány) nő aki...

Az baj ha az a (lány) nő aki tetszik nekem (ez fordítva is igaz) 27 éves én meg csak 18-vagyok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 01:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem (illetve hosszú távon,h a ő családot akar majd alapítani, akkor okozhat problémát).
2018. febr. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
En 21 vagyok (fiu), a baratnom 39 eves, es tobb mint 2 eve egyutt vagyunk! Nincs ezzel baj ;)
2018. febr. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha te még gyerekéletet élsz ő pedig önálló, felnőtt életet, akkor ez nem lesz komoly szerelmi kapcsolat.
2018. febr. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond vele. Kivéve akkor mint ahogy már említették: ha mondjuk tíz év múlva szeretnél nagy családot akkor neki már lefőtt a kávé. Így valójában kettőtök közül neki a legfontosabb hogy erre már megérett párt találjon. Persze ha élni akar az utód nemzéssel.
2018. febr. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez miért lenne baj?

Inkább az a baj hogy ezt itt kell megkérdezni hogy szerethetitek egymást.

Ha ezt nekünk kell megmondani, akkor hagyd a fenébe.

2018. febr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha neki nem baj...

Hosszabb távú problémákat már leírták

2018. febr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4: Nem tudom, mit hiszetek, meddig termékeny egy nő, de leggyakrabban 55-60 éves korig. Szóval 37 évesen nem főtt le a kávé. :)))

És az életében kialakuló életviteli vágyak a szerelmi kapcsolataik következménye többnyire, nem függetlenek attól. Tehát jelentősen alakítja az, hogy a szerelmi társuk mire vágyik. N

2018. febr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, milyen praktikus is 55 évesen szülni. Már nyugdíjas lesz, mire érettségizik a gyerek, így nem lesz gáz szabadságot kivenni a ballagási őrületre. Arról nem is beszélve, hogy milyen jó lesz a gyereknek, mert mire keresőképes lesz, hogy eltartsa az öregeket, addigra azok rég kihaltak már...
2018. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7.-es, azért ott még ma sem tart az orvostudomány, hogy egy 55-60 éves nő gond nélkül kihordjon majd megszüljön egy gyereket..De ha mégis összejönne, milyen jó lesz, amikor elmész a gyerekedért az oviba és mindenki azt hiszi, a nagyanyja vagy :D Aztán a középsulis ballagására el se tudsz menni, mert 73 évesen örülsz, ha lábra tudsz még állni..már ha élsz még. Azt, hogy megházasodik meg mondjuk gyereke születik, már valószínűleg meg sem éred.

Lehet, hogy ma már van esélye egy annyi idős nőnek szülnie, csak semmi értelme nincs, mert az élete nagy részéről lemaradsz.

2018. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A tetszés nem gond, de finoman szólva nem valószínű, hogy ebből kapcsolat (pláne nem hosszú távú) lesz
2018. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!