Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan őrizzem meg az emlékeimet?

Hogyan őrizzem meg az emlékeimet?

Figyelt kérdés

Ha minden jól alakul, akkor szeptembertől egyetemista leszek. Én egy olyan személy vagyok, aki iszonyat sokat írt az élete során. Írtam naplókat, írtam történeteket, képeslapokat "gyártottam" magamnak, telefonra is raktároztam sok emléket. Nos, a telefonos emlékek tárolása nyilvánvaló hogyan megy, azonban a kérdés: Ha elutazom itthonról és mondjuk kollégista leszek, hol tároljam majd ezeket a naplókat/történeteket? Nekem ezek tényleg NAGYON (!) fontosak, el szeretném tenni őket örökre! Milyen jó lenne már, ha mondjuk nyugdíjas koromban visszaolvasnám őket.. Nagyon jó lenne! Éppen ezért szeretném megtartani őket. Hagyjam otthon? De akkor meg félek, hogy a szüleim elkeverik.. :( Nagyon rosszul esne. Ha pedig pl: Kollégiumba viszem őket, akkor eltűnhet, a szobatársaim bármit csinálhatnak velük.. Mi lenne a jó megoldás?


Nagyon megköszönném a segítséget!!



2018. júl. 12. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Szkenneld be, és írd ki DVD-re. Isten hozott a XXI. században, cimbora!
2018. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem fogom őket most csak úgy átírni gépre, és beszkennelni! Ezeket mind füzetbe írtam, és iszonyat sok oldal.
2018. júl. 12. 17:37
 3/19 A kérdező kommentje:
Az oldalakat sem fényképezgetem le, az is túl sok idő.
2018. júl. 12. 17:39
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ez egy nagyon légből kapott ötlet, de zárd el valahova! Akár egy széfbe, egy dobozba. Sajnos most jobb ötletem nincs.
2018. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egyébként én is ilyenre gondoltam, hogy pl: Széf. Viszont most sajnos semmi pénzem nincs.
2018. júl. 12. 17:41
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak cégek is, akik vállalják, hogy bescannelik. De egyébként ha folyamatosan rászánsz 1-2 napot egy-egy füzet bescannelésére, akkor egy idő után meglesz az egész digitálisan. Én biztos nem kockáztatnék. Könyveket is szokás bescannelni, nem hiszem, hogy lehetetlen feladat a ezeknek a naplóknak a digitalizálása.
2018. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg megpróbálom bescannelni, viszont ez eltart majd egy ideig. Nem csak 2 füzetet írtam, hanem kb 20-at.
2018. júl. 12. 17:49
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
Felőlem a kályhába is behányhatod, suttyókám. Nem kell így kikelni magadból.
2018. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:DD
2018. júl. 12. 17:56
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
én lefényképezgetném és feltölteném felhőbe netre meg vennék egy pendrájvot és arra is kiirnám.
2018. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!