Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állandóan lecsapják a kezemről...

Állandóan lecsapják a kezemről a nőket. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindig ez a szituáció. Randizgatunk, találkozgatunk, elvagyunk, aztán egyik napról a másikra összejön mással.

Most is megbeszéltük hogy megyünk balatonra egy hétvégére. Szállás le van foglalva. Erre megtudom hogy azóta van párja.

Innen már tudom mi a forgatókönyv. Ha megemlítem akkor "Legyünk csak barátok." Csak nekem vannak barátaim, én barátnőt szeretnék. Olyan nagy bűn ez?

Ne értsetek félre, se őt, sem a csávóját nem akarom támadni. Nem akarom azt szajkózni hogy biztos egy se ggfej a csávó és azért kell mert a csajok erre buknak. Nem ismerem a csávót, biztos valamit jobban csinál mint én. Csak már kicsit unom ezt az egészet. Elismerem, durván frusztrál.

A másik meg hogy gondolom ettől függetlenül nekem kéne fizetni a nyaralást. Hiszen már felajánlottam hogy meghívom. Csak ha úgyse lesz belőle semmi akkor én is tudnám jobb helyre fordítani ezt a pénzt, mint egy olyan hétvégére amikor 0-24 arra vagyok emlékeztetve hogy ott van elöttem akit akarok, de nem kaphatom meg és még rengeteg pénzembe is kerül.

Mit csináljak?

Nyeljem be, tartsam be az igéretem és menjünk el?

Mondjam meg neki hogy legyünk barátok de akkor állja a felét?

Vagy mondjam le az egészet a fenébe?


2018. júl. 13. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen esetben én biztos nem mennék el vele, és semmiképpen nem állnám neki a nyaralását. Meg egyébként sem állnám másnak.
2018. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne álld az ő nyaralását. Ebből könnyen azt szűri le a csaj hogy egy mihaszna csákó vagy aki nem tudja a pénzt megbecsülni. Az ilyenekkel nem tudnak , nem mernek hosszú távra tervezni a csajok.

Állj ki magadért , a csaj majd rendezi a saját számláját és kész.

2018. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy haveroddal, fizettesd ki vele a felét és csajozzatok be ott. Amúgy mi a fenéért ajánlgatsz fel nyaralást valakinek, akivel még nem is jársz?
2018. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve azt sem értem, miért mész el egy hétvégi nyaralásra a barátnőjelölttel. Szerintem rosszul csinálod. Így persze, hogy azokat fogod ki, akik ki akarnak használni, és egyébként nem gondolkodnak veled kapcsolatban. Akkor vidd el őket nyaralni, ha már jártok...
2018. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Ott a pont...
2018. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A leírtakból elég nyilvánvaló, hogy nem úgy érez, ahogy te. Párja van, aki nem te vagy, szállj át másik vonatra. Mielőtt bolondot csinálsz magadból, már elnézést.
2018. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után csak fizetsz meg nyalsz teperni fogsz minden macánál . Ezt szokod meg ha nem váltasz . Aztán ha így marad később csak prostikkal leszel . Nem egyszerűbb egy kapcsolat , az is nyíltan és burkoltan üzlet és harc ...
2018. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Csak elég rossz érzés hogy mindenkit csak addig érdeklek amíg manipulálni meg kihasználni tud.
2018. júl. 13. 14:05
 9/12 anonim ***** válasza:
en azt nem ertem, h ha neki van faszija akkor hogyhogy még elmenne veled kettesben egy getvegere nyaralni?
2018. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na igen. De mindegy is. Túltettem magam rajta, lesz más. Ott meg már ennyivel is tapasztaltabb leszek.
2018. júl. 13. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!