Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van, hogy elvileg nem...

Miért van, hogy elvileg nem valami jóképű és állandóan gondterhelt arckifejezésű fiatalként mindig tőlem kérnek segítséget random emberek?

Figyelt kérdés

Tökre szívesen segítek nekik tehát nem zavar, csak gondolkodtam, hogy most vagy nagyon nem vagyok tisztában a kisugárzásommal és abszolút nem ül ki rám, hogy kb 70 dolgon agyalok egyszerre vagy az egyszerű emberek is ilyen profin felmérik, hogy ki segít nekik szívesen...


példák:


-Pécs, Háda

nézelődök és odajön egy hölgy, hogy "fiatalember legyen kedves ezt a kabátot felpróbálni, pont ilyen alkat a fiam is...."


-Budapest, Fehérvári út..

Megyek dolgomra ilyen reggel 8 körül ott a butikok előtt és szintén egy hölgy: "ne haragudjon, segítene nekem ezt a biztonsági rolót felhúzni a kirakat elől..férjem helyett nyitok de olyan nehéz......"


tehát nem egyszerű "merre van a buszpályaudvar?"


szerintetek mi lehet?


2018. máj. 20. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kamaszkoromban én is pont így voltam. Mert kiszolgáltatottnak és szegénynek gondoltak. Aztán rájöttem hogy javarészt a nem tisztességes emberek élnek vissza ezzel. Például olcsón vagy akár ingyen csináljak meg neki olyan elektronikai áramkört aminek megtervezése és elkészítése hivatalos úton akár még milliókba is kerülne. Felnőttként aztán megváltoztam. Például ha megállt egy luxus kocsi mellettem, egyértelműen látszott a sofőrjén hogy vagy privatizált vagy prostikat futtat, és lekezelően tájékoztatást kért hogy merre van ez és ez az utca. Eszem ágában sem volt megmondani. Nem voltam hajlandó 1 másodpercet se ilyenre vesztegetni. Ha lopni tud akkor fizessen le egy taxist és oda vezeti. A másik megoldás hogy kóboroljon addig a városban míg véletlenül rá nem talál.
2018. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mondom szívesen segítek :)
2018. máj. 20. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek azért nem olyan enget rengetően különleges dolgok ám :)

Ha egyszer abban a hádában nem volt senki más akinek olyan teste lett volna mint neked...

A nyitós pedig biztos sietett, időre nyitnak, te pedig pont arra sétáltál.


Az a fura ha többen vannak veled együtt és pont téged néznek ki.

2018. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az emberek egy része olyan, hogy ha kell valami nekik, akkor azonnal kell, ìgy van ez a segìtségnyújtással kapcsolatban is. Akit éppen, abban a pillanatban látnak a közelükben, azt kérik meg, hogy hozzájáruljon a célok teljesüléséhez.
2018. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak, amikor engem is megtaláltak ilyenekkel: nem vagyok egy szumós kinézetű alkat, rendszerint morcos az ábrázatom, de így is betalálnak, amúgy szívesen segítek. Talán mert az átlagembert a hozzá hasonlót jobban vonzza, mint a kirívóbbakat, így jobban mernek tőlük segítséget kérni.
2018. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja ez igaz, viszont tömegből is kivesznek...nem tudni miért
2018. máj. 20. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Kihasználnak téged ezek a pesti milfek... Ne hagyd magad
2018. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
😔
2018. máj. 21. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!