Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tele van a város zombikkal?

Tele van a város zombikkal?

Figyelt kérdés
Furcsa "jelenségre" lettem figyelmes, mostanság a város tele van fiatalokkal akik zombi módjára viselkednek(kb mint a walking dead).Egy fiatal csávó a padon ülve tulajdonképpen eljátszott egy ördögűzést (szemei felakadva,szája tátva,furcsa hörgő hangokat adott,kiabálni próbált stb),valószínű hallucinált. Panelházak tövében csoportosan be vannak állva és olyanok mint a zombik :D .A kérdésem csupán annyi lenne,hogy milyen szintetikus sz*rt használhatnak?Milyen veszélyei lehetnek (leginkább mentálisan )?Ilyenkor agresszívak lehetnek?Véleményem szerint a biofűnek csúfolt szintetikus csodát használhatják.Egyébként amikor berobbant ez a s*ar rengeteg osztálytársam szívta,de ilyen "elváltozást" nem okozott náluk,max hánytak meg pánikrohamot kaptak.

#zombi #drog #Ózd a csodák csodája
2018. júl. 13. 20:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Legalább négy fal között csinálnák.T0ba ezek szerint nem csak Ózdon zombulnak.


Lilcsih Kőbányán is fellelhetőek akkor a zombik? :D

2018. júl. 14. 22:33
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez csak szerintem nem vicces? Vagy csak én láttam meghalni embert ilyen miatt? Vagy csak engem b@*z fel, hogy a kényelmes (és ne kössetek belém, mert nem mondom, hogy jogtalan) ítélkezés helyett senki nem segít nekik? Lehet dobálózni a felelőtlen meg ostoba megnevezésekkel, de mikor beüt a baj egy ilyen anyag után ezeknek az embereknek segítségre van szükségük, nem videó felvételekre meg röhögésre, de még csak nem is kékekre. Nyilvánvalóan ijesztő és nem jó ilyet látni, kocsiból nyugodtan közel lehet merészkedni, de én csak azt látom, hogy három fiatal áll egy forgalmas út mellett a járdán öntudatlanul és senki nem gondol arra, hogy velük/bennük éppen közben mi történik. Utáljatok, hajrá.
2018. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!