Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek egy felszabadult...

Hogyan legyek egy felszabadult vidám csaj?

Figyelt kérdés
Elèggè szorongós vagyok ès zárkozottabb! Ezen szeretnèk változtatni,mert már nagyon zavar,hogy majdnem minden új dologtól fèlek,meg nem merem!

2018. júl. 16. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Először is szerezz barátokat, ismerj meg új embereket. Járj el velük, beszélgessetek, szórakozzatok. Nem kell azonnal a közepébe vágni mindennek, haladhatsz lassan is. Először csak barátkozz, ismerkedj, aztán a többi majd jön szépen sorban.
2018. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. júl. 16. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Ez így nem nagy segítség, de mást egyelőre nem tudsz tenni. A lényeg mindenképpen az lenne, hogy a zárkózottságodat csökkentsd. Nem muszáj egyszerre száz emberrel beszélned, kiindulásnak elég ha találsz egy-két olyan embert, akikkel felszabadultabban tudsz beszélni. Ha gondolod esetleg írhatsz nekem is, szivesen beszélgetek veled (vagy bárkivel, aki úgy érzi).
2018. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az onbecsuleseden kell dolgoznod... az pedig akkor lesz, ha mersz melyvizben “uszkalni”. Kilepsz a komfort zonadbol es olyan dolgot teszel amitol felsz (es nem baromsagokra gondolok hogy bungeejumpingolj — azt is lehet nem mondom) de amitol felsz, DE akarod, akkor CSINALD! ;)
2018. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Uhh az nehèz lesz
2018. júl. 16. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam sokáig, nekem a szerelem és új barátságok segítettek. És az, hogy sokat foglalkoztam a hobbimmal, az mindig ellazított, utána mindig jobb volt emberek között lenni.
2018. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nekem nincsen hobbim
2018. júl. 16. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!