Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy deríthetném ki?

Hogy deríthetném ki?

Figyelt kérdés

Van úgymond egy angol haverom aki egy kicsit fura.Legelőször instagramon írt rám,úgy gondoltam hogy jó lesz egy kicsit 'hülyéskedni',nem sokat írtunk aznap.Egyszercsak azt vettem észre hogy mindennap írtunk/írunk.Végül is úgy gondoltam tanulok valamit angolul (szépen megtanultam pár hónap alatt a nyelvet beszélni,nélküle az érettségim biztos nem sikerült volna jól )merthogy tényleg alig tudtam egy mondatot elmondani angolul és a többiek is észre vették hogy milyen szépen beszélek,de nem is ez a lényeg.


Eléggé fura nekem,merthogy instán alig van képe max 5 (jó tudom több mindenkinek lehet annyi,vagy nem szeret fényképezkedni) ,alig követ embereket és akiket követ azok is a legtöbb esetben magyarok.(ami azért is fura merthogy ő brit és nem hinném hogy ne lennének barátai és ráadásul nem Magyarországon él) ,facen levannak zárva az ismerősei,nem oszt meg semmit,először facen nem is az volt a neve ami most aztán megváltozatta😶 kérdeztem miért és arra valami hülye választ adott (már nem emlékszem pontosan de tudom hogy hülyeség volt)

,viszont néha szokott képet küldeni üzenetben.Gondoltam már arra is hogy nem e fake profil (néha úgy érzem)

Van valami módszer hogy lehetne kideríteni hogy fake -e?


2018. júl. 16. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
😶
2018. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz ki ő, csak vedd úgy, hogy tanulási szempontból tökéletes! Lehet rejtegeti a magán életét ez érthető, magamról sincs semmilyen kép Facebook-on.
2018. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A profil lehet, hogy fake, de mögötte egy igazi ember ül :)


Ha fel akarja fedni magát, majd megteszi. Nem kell erőltetni semmit

2018. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy a gép mögött valódi ember ül😄 de az eléggé fura hogy csak velem írkál (biztosra tudom) mással nem😅
2018. júl. 16. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!