Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van úgy, hogy nem...

Más is van úgy, hogy nem szeret menni mindig valahová?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy othhon ülős típus vagyok,mindig csinálok azért valamit,de nekem például bőven elég ha bemegyek a boltba,elintézem a dolgaimat, és max 2 havonta egyszer elmegyek mozizni vagy máshová,de még arra se nagyon megyek,itthon megnézem inkább talán,inkább félévente megyek,meg ha 2-3 évente elmegyek egy szép tájra,akár túrázni vagy várakat nézni stb,szép helyekre,bőven elég tehát én nem vágyok se bulikra,se fesztiválokra,ettől függetlenül mondjuk voltam virágkarneválon,de elég az is egyszer,de lehet mennék egyszer még újra az életemben,tehát azt akarom kifejezni hogy igazából,nem vágyódom sehova,elvagyok azzal hogy dolgozom, és pedig nem cigizek,nem alkoholizálok nem drogozok,tehát hogy mondjam,én akkor sem leszek feszült vagy akármi,meg stresszes hogy ha az ég világon nem csinálok olyat amiket például felsoroltam.(Feszült akkor vagyok mikor beütöm valamim,beleakadok valamibe,vagy leesik harmadjára is aminek nem kéne és akkor káromkodom).Értem én hogy ha egész évben dolgozunk,és kéne az a kikapcsolódás,de valahogy...nem.Ha azt mondaná a barátnőm ne menjünk sehová 5 éven keresztül,én rábólintanék.

Más is van így?


2018. júl. 16. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak ezzel így. Az én ismerőseim többsége is ilyen, nekem meg pont ez a problémám, hogy nekem mindig menőkém van, élvezem is egyébként, hol egy utazás, hol egy kirándulás, hol egy rendezvény, és legtöbbször kénytelen vagyok egyedül menni.
2018. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Van, hogy akár 1-2 hónapig sem látom a faluvége táblát. Nyugi, nincs veled baj!
2018. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Én sokszor nagyon szívesen kimozdulnék, de a szüleim általában elég elfoglaltak, jó ismerőseim, barátaim meg nincsenek. 17/L
2018. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen így érzek. Néha jó közös programot csinálni, de elég havonta, két havonta egy-két alkalom a barátokkal. A családdal és a párommal persze sokkal többet vagyok együtt, egyedül is szeretek lenni. Én ilyen vagyok. Ha egyedül vagyok napokig, simán elvagyok úgy, hogy olvasok és zenét hallgatok.


L/20

2018. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl az a kikapcsolodas ha otthon tv-zhetek... es nezhetem azt amit akarok.. nem az ha elmegyek kirandulni.. ugy hogy en is vagyok 24L
2018. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Sokféle ember van, ilyenek is, mint te. Én picit mászkálósabb vagyok, de azért itthon is szeretek ülni. Amikor Budapesten laktam, akkor sem jártam többet el, mint most, 2 kis falu között... Hegy mindkét helyen volt s nekem ez fontos :)

Néha jó egy-egy koncert, múzeum, mozi, miegymás, de nem kell minden évben. A természetjárás már más, de ha évekig csak a környéken túrázgatok, nekem az is majdnem elég.

Túl sokat lenni másutt, mint a megszokott kis környezetem, az nagyon zavarna.

2018. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van így mas is, nem is olyan kevesen. Én sem vagyok egy utazgatós, bulizós típus. Jobban erzem magam itthon. Persze, időnkent azert kimozdulok, de nagyon ritkán.Mas meg bejarná az egész vilagot. Nem vagyunk egyformák.
2018. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én hetente többször is szeretek kimozdulni.


Ambivertált vagyok, csak ennyi az oka. Egyformán van szükségem a magammal.töltött időre, és a társaságban töltöttre. Így töltődöm fel energiával.


Tehát ez személyiség kérdése. Benned sokkal nagyobb arányban van introvertáltság.

2018. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 17. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!