Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha a baratom...

Mit csinaljak ha a baratom allandoan huzza a szajat ha valahova menni szeretnek?

Figyelt kérdés

Egyszeru setakrol van szo. O allandoan csak itthon akar ulni,fekudni,tvzni,delig aludni. En ezt olyan szintu idopazarlasnak erzem mint az allat es rohadtul idegesit mar.

Mit csinaljak? Hulyet tudok ettol kapni....mar veszekedtunk emiatt hogyha meg ha nincs is kedve miert kell huzni a fejet mindenre.. Ha nekem nincs kedvem en akkor is megyek mert o szeretne....

Idegesit

21/L


2018. febr. 4. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Korai párkapcsolati gondok. :)


2 út van, vagy elfogadod, hogy ilyen, és mész egyedül ide-oda.

Vagy keresel később egy olyan társat aki hasonló mint te.

2018. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7honaoha vsgyunk egyutt
2018. febr. 4. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
hagyd aludni azt pá.. nem vagytok összenőlve
2018. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapja? Nézd még elég fiatalok vagytok. 10 éves párkapcsolati tapasztalatotok még nincs. Most tanulod, milyen az. Most éleződik ki, mire kell egy párkeresésnél igazán figyelni. Rájössz majd te is, nem elég az, ha jól áll neki a mosoly, vagy ő is szeret rajzolni. De nem baj, ettől szép ez az időszak. 7 hónap nem sok de nem kevés, hisz tapasztalsz.

A két út lehetőségét fenntartom.

Részemről az tűnne reálisnak ha előbb utóbb mást keresel. Nem vagytok se házasok, fiatalok vagytok. Egy darabig még megy majd ez így, de pattanni fogsz. Ez kb borítékolható ;)

2018. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 éve vagyok hátas, ez sajnos nálunk is így van. Én megyek egyedül vagy barátnővek, de megmondom őszintén, ha újrakezdeném, ez lenne nekem a legfontosabb szempont egy hosszú párkapcsolathoz. Egyszerűen ha nem azonos a bioritmusotok, ha nem azonos az energiaszintetek, hát az az egyik legnehezebben megoldható dolog. Te tudod, hogy ez mennyire zavar, de ha fontos ez számodra, még addig lépj, amíg friss a kapcsolat.
2018. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Később ez csak rosszabb lesz. Keress egy hozzád való társat.
2018. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsővel és négyessel egyetértek úgyhogy nem is szólok már semmit, mindent leírt (ak) :)
2018. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!