Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos az ismerősömtől, hogy...

Jogos az ismerősömtől, hogy mérges lett emiatt?

Figyelt kérdés
Vele voltam a városban, ketten sétáltunk, beszélgettünk, aztán összefutottam egy másik ismerősömmel és egy kicsit elkezdtem vele beszélgetni. Aztán az ismerősöm elég látványosan kiakadt, hogy amikor vele találkozok, miért beszélgetek másokkal, dühös lett, elkezdett bosszankodni hogy ez nem igaz már, láthatóan nagyon zavarta őt ez. Szerintetek jogos volt tőle ez, hogy így reagált arra hogy pár percig valaki mással foglalkoztam?
2018. júl. 17. 09:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk sok időnk alapból nem volt, mert lassan már indult a vonata amire mennie kellett
2018. júl. 17. 09:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés időtök volt, akkor igen. Ez olyan, mint hogy telefonálgatni se kezdek el ilyen helyzetben.
2018. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már indult a vonata és te mással társalogtál, akkor szerintem jogosan volt dühös.
2018. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 October15 ***** válasza:
79%
Yep, ez esetben igen.
2018. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!