Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt nem furcsállom jogosan...

Ezt nem furcsállom jogosan facebookon egy ismerősömtől? És ha megjegyzést teszek rá jogosan lesz mérges?

Figyelt kérdés

Azt, hogy fent van a chaten 2 órája (és tudom hogy számítógépről, ő mindig arról van) és azóta nem válaszol, meg nem is jelzi ki hogy látta? Szóval akkor biztos nem ment bele az üzenetbe, de szerintem jogosan feltételezhetem azt, hogy ki X-elte így nem írja ki a Láttát.

És egyszer még offline is lett a 2 óra alatt majd kb. negyed óra múlva visszajött, akkor se írta ki hogy Látta. Amikor én erre megjegyzést teszek, hogy miért nem válaszol, meg tudom, hogy valójában gépnél van, akkor meg felháborodik emiatt, szerintetek jogos a felháborodása?


2013. nov. 3. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért vagy olyan biztos abban, hogy a gépnél van? Van úgy, hogy nálam is be van egész nap kapcsolva, de közben csinálok mindenféle mást is. Nem ülök ott előtte feszülten lesve, hogy na most válaszolnak-e vagy sem.
2013. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(Micsoda problémák. Neked sem lehet túl "ingergazdag" életed.)Nem foglalkozik veled. Te se erőltesd.
2013. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem unod még az ilyen kérdéseket?
2013. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mit akarsz elérni, amikor rápirítasz valakire? Nem kíváncsi rád, az adott pillanatban jobb dolga is van, majd válaszol, amikor kedve lesz, neked miért kell azonnali válasz? Halaszthatatlan államügyek..? És szerinted elvárható-e, hogy ha valaki nem akar veled chatelgetni, akkor miután leb*sztad majd több kedve lesz hozzád?
2013. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!