Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ha albérletbe...

Lányok/nők, ha albérletbe lakótársat kellene keresnetek, és azért nem keresnétek férfit, mert aggódnátok, hogy kikezdene veletek, megoldani ezt a "problémát" az, ha az illető meleg lenne, és nem kellene aggódni emiatt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha keresnék,akkor inkább férfit,nem kell hogy meleg legyen.Jó emberismerő vagyok,ki tudnám választani a megfelelő jelöltet aki szimpi.Nőt nem választanék semmiképpen.
2018. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:

Aztat bárki mondhassa! :D De most tényleg.


26F

2018. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem attól félnék, hogy ki akar kezdeni velem. Az sem érdekelne, hogy meleg vagy sem.

Az a lényeg, hogy ne legyen koszos, tartsa be a szabályokat és viselkedjen normálisan (akár nő, akár férfi).

2018. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok olyan naiv hogy bármit elhiggyek, amit valaki mond nekem.
2018. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nagyon ritka, hogy emiatt keresnek nőnemű lakótársat a nők. Sokkal inkább vannak más okai.


Ugyanakkor én ismerek több olyan háztartást, amiben férfi és nő is lakik, és teljesen jól megvannak egymás mellett, jó haverok, soha egyik se kezdett ki a másikkal.

2018. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Idegen férfival liftben sem szeretek utazni, majd pont egy lakásban laknék vele.
2018. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Engem inkább aggasztana, hogy tapasztalatom szerint nem ugyan azt gondolják a nők és a férfiak a ”rend és tisztaság” alatt. Bár ez csak általánosítás, nyilván vannak borzasztó trehány és igénytelen lányok, és rendszerető, pedáns pasik. Szóval személyfüggő.
2018. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem vannak korombeli lány lakótársaim, egyikkel sem "kezdenék ki" még akkor sem ha az egyik amúgy bejön.

lakótársak vagyunk, nem házastársak. senkit sem molesztálok vagy hajtok rá...

Persze kifoghatsz egy állatot, benne van az ilyennél.

Ne költözz be sehova úgy, hogy még csak nem is találkoztál minden lakóval, de ha ilyen van, akkor nem vagy odaláncolva, az albérlet nem a te lakásod.

26f

2018. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!