Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakit bemártanak hogy...

Ha valakit bemártanak hogy meleg, tehet az illető feljelentést?

Figyelt kérdés
Pl. ha egy tanár meleg, és én tudom róla! És elmondom a szüleinek, diákjainak, kollégáinak, ismerőseinek, akkor Ő feljelenthet ezért? Lenne valami következménye? Hogyha bosszúból tenném mert elhagyott!
2011. jún. 26. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 év fölött nem találsz olyan infantilis embert aki ilyesmiért feljelentene, akinek van esze csak röhög rajta.
2011. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha a becsületébe gázolsz, és valótlanságot terjesztesz róla, polgári perben érvényesítheti a jogait, és akkor nagyon megütöd a bokádat... Nem ajánlom.


A mi kisvárosunkban azt állította egy lány a tanáráról, h megerőszakolta a tanár. A tanárt kirúgták az állásából, 2,5 évig tartó pereskedés végül ártatlannak mondta a tanárt. A kiscsaj hatóság félrevezetéséért és becsületsértésért kapott felfüggesztettet. Sajnáltuk, h nem csukták le. Megérdemelte volna!

2011. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ez nem valótlanság, ez az igazság hogy meleg! És nem valótlanságot állítanék! Érted? Arra vagyok kíváncsi hogy olyankor mi van?
2011. jún. 27. 00:00
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Akkor egy szemét büdös g*ci vagy. Egy undorító féreg. Egy gusztustalan gané.

Ha ezt megteszed, a te erkölcsi mércéd esne csak, nem az övé. Nem őt égetnéd be, hanem magadat.

2011. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ugyan mi lenne? Az égvilágon semmi közöd hozzá. Ez olyan dolog amibe semmi jogod beleugatni. Úgy hívják magánügy, stb stb. Vagy netán te is az vagy és kikosarazott? Az szivacs de fogadd el. Attól hogy meleg még nem biztos hogy te kellesz neki.
2011. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd békén az illetöt.

Ha meleg az az ö dolga nem a tied,miért b*sza a csőrőd.

Tök mindegy milyen az illető,forditot esetben neked is roszul esne.

Ezt az infot tartsd magadba,késöbb szégyelnéd magad miatta.

Ha van benned egy kis gerincesség csendbe maradsz

2011. jún. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a kikosarazott! De nem fogom elugatni nyugi! Csak kíváncsi vagyok hogy mi van olyankor, tehetne-e feljelentést?
2011. jún. 27. 00:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki ezt a választ várta töled

és örülünk hogy igy döntötél.

2011. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De választ még mindig nem kaptam! xd

Erre válaszoljatok már! Feljelenthetne ha megtenném?

Lenne valami következménye jogilag?

2011. jún. 27. 00:34
 10/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen, ha valós is az adat, de becsületsértésért, és jó hírnév megsértéséért beperelhet, és a magyar jog szabályai szerint meg is szokták nyerni!! (lásd Kiszel Tünci és társai).
2011. jún. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!