Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan éljek túl még egy évet...

Hogyan éljek túl még egy évet és másfél hónapot?

Figyelt kérdés

Mindjárt 18 éves srác vagyok, és úgy érzem, mintha egy börtönben élném az életemet. Nem vagyok egy népszerű egyén, kevés barátom van, önbizalomhiányos is vagyok, a barátnőmmel sem olyan már a kapcsolatom mint régen. A családom is viszonylag szerényen él, keveset engedhetünk meg magunknak. A gimnáziumot is minden vágyam befejezni. A népszerűtlenség és az önbizalomhiány a fő problémák. A születésnapomat is egyedül fogom tölteni, ami nagyon rosszul esik.

Nem igazán érzem jól magam a jelenlegi helyzetemben, azt viszont tudom, hogy azon az egyetemen, ahova megyek, nagyon jó életem lesz, és a jövőm is reményekkel teli. De addig szenvedni fogok...

Legalább nagyon jó tanuló vagyok, és a sportban ki tudom magam élni.


2018. júl. 17. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
olyan vicces mikor megválaszolják az emberek a saját kérdéseiket. ott van, az utolsó mondat amit írtál. "éld ki magad" a sportban meg tanulj. meg még nőd is van, mit panaszkodsz. nem azért jársz iskolába amúgy se hogy haverkodj hanem hogy tanulj. négy év alatt senkivel nem beszéltem a gimiben kb mégse volt semmi bajom és nem is hiányzott a sok ökör társasága.
2018. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem a helyzeted. A gimi utolsó másfél-két évét végigszenvedtem. Nagyon rossz volt addig, amíg nem volt semmi, ami motivált volna, hogy jobban kibírjam. Kb egy éve körvonalazódott meg bennem, hogy mit szeretnék végre tanulni most ősztől, és el sem hiszem, hogy végre túl vagyok az érettségin, kb két hónap és ott leszek, ahol mindig is szerettem volna. A nehéz pillanataimban mindig arra gondoltam, hogy hamarosan jobb lesz, még ha várni kell is még. Foglalkozz a hobbiddal, ha van, így még kevesebbet fogsz arra gondolni, hogy milyen rossz most. Hidd el, egy motiváló, megvalósítható cél hatalmas erőt és kitartást tud adni, csak hagyd, hogy teljen az idő. Minden jót. :)
2018. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!