Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki milyen baromságot kínos...

Ki milyen baromságot kínos dolgot csinált részegen?

Figyelt kérdés
Jöhet minden.

2018. júl. 17. 22:56
 1/9 Metionin ***** válasza:
100%
Látványra nem nagy cucc de rendszeresen beszélek részegen olyan nyelveken amiken alapból nem tudok és közük sincs azokhoz a nyelvekhez amiken tudok.
2018. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szilveszteri bulin, "megcsöcsöresztem" az akkori főnökasszonyomat. Ráadásul nem sokra emlekeztem belőle, mert filmszakadás volt. Viszont ami cikizést kaptam utána a kollégáktól, azt nem tettem zsebre.
2018. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A csaj legaláb fiatal volt?
2018. júl. 17. 23:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vittek haza kocsival, én meg kiszálltam menet közben. Szerencsére az árokban kötöttem ki, nem a kocsi alatt. Semmire nem emlékszem ebből, a haverok mesélték el.
2018. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elloptam dolgokat (közlekedési táblákat állítólag kiskéssel lecsavaroztam, egy reklámkartont, meg egy Soros-plakátot reggel találtam meg a lakásban), céges bulin a Belgától az Egy-két-há-t énekeltem teli torokból közvetlen azelőtt, hogy le kétszínű büdös lőcsöztem volna a közvetlen felettesem (de ha egyszer az...)

Megírtam az exemnek, hogy még mindig szeretem, és hiányzik, egyszer el is mentem a házához, és, mivel nem vette fel a telefont, ott óbégattam és szerenádoztam, amit négyszer tíz lakás élvezettel hallgatott és felvett telefonnal.

A város bármely pontján felébredtem részegen, úgy, hogy egyáltalán nem oda akartam menni.

Egyszer elmentem vonattal Miskolcra. Senkim nem lakott ott, semmi keresnivalóm nem volt ott, de még jegyet is vettem. Nem értettem az egészet, mikor a pályaudvaron felráztak.

2018. júl. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a párom nem akadályozza meg, simán beleugrottam volna márciusban Velencében a csatornába :D
2018. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem én voltam részeg, én a lány áldozat voltam. Gólyatáborban a koedukált szobában az egyik fiú nem tudott átjutni a fürdő nyitott ajtaján, ezért az én ágyamat nézte wc-nek, miközben aludtam benne.
2018. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugráltam és álámfordult a bokám. Szalagszakadásom lett.
2018. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Részegen bementünk kb 5en a tescoba hogy vegyünk jó kis kalinkát :D 18 éves haverunk még a kasszánál kidobta a nyugtát, bejáratnál megállított a biztonságiőr. Azt hitte hogy lopunk mert nem volt meg a nyugta. Később ki lett nyomtatva hogy megnyugodjon.

Az én táskámban volt a pia (16 voltam). És elkezdi: ez kiskorú veszélyeztetése és már hívta a rendőröket.

Szerencsére a 18 éves haver valami haverja volt a zsaru szoval megbeszélték okosba :D

2018. aug. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!