Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem merek kezdeményezni...

Miért nem merek kezdeményezni lányoknál még részegen sem?

Figyelt kérdés

Fiúkkal nincs baj mert mindenkihez oda megyek azt lespannolok velük, de nem vagyok bu*i.

De még sem merek kezdeménydzni lányoknál, sose iszom magam csatt részegre,csak hogy jól érezzem magamat.


2017. okt. 29. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés én se merek, azt se tudom miről lehetne velük dumálni, ráadásul ideges is leszek.
2017. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha hozzám odajönne egy részeg valaki ismerkedni, akkor már le is írta magát elöttem, mert részegekkel nem állok szóba.
2017. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én részeg lányokkal nem ismerkedek, mert részegen mindenki őszinte, és kimutatja a foga fehérjét.
2017. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Önèrtèkelèsi problèmáid vannak. Tanulj meg valamit keresni magadban ami van, mert most olyan dolgokat keresel amik nincsenek. Ne mások határozzák meg a magadról alkotott kèpet ès te se mások szemszögèből próbáld kialakítani. Hajrá.
2017. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Az elmúlt években ha ittam, akkor nem hogy csökkentek volna a gátlásaim, hanem még inkább magamba zuhantam.
2017. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!