Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mut csináljak hogy kövessenek...

Mut csináljak hogy kövessenek twitteren?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy soka rajongót visszakövet Shawn Mendes és Justin Bieber.Viszont én már régóta próbálkozok de semmi.Persze angolul írok nekik!Vannak trükkök vagy valami?Olyan jó lenne ha követnének a példaképeim.
2018. júl. 18. 20:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, mit*
2018. júl. 18. 20:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig az a válasz, hogy nem fognak bekövetni valószínűleg, amúgy sincs semmi értelme. Arra már inkább nem is mondok semmit, hogy példaképeidnek nevezed őket.
2018. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Állhatsz a fejed tetejére, vagy bármi hasonló, eszközök terén nagy a tárház, akkor is b..szni fognak rá, hogy visszakövessenek.


Egyébként nem azzal van a gond, hogy példaképeidnek tartod őket, hanem az, hogy mi alapján... Ha tudsz bármi olyat, amit mi nem, ne fogd vissza magad. Mert az a kib..szottnagy probléma, ha nem tudsz érdemi indokot megnevezni arra, hogy mit találsz bennük példaértékűnek. Esküszöm, annyira kíváncsi vagyok.

2018. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!