Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem jelöl vajon vissza?

Miért nem jelöl vajon vissza?

Figyelt kérdés

Hülye facebookos kérdés, de nagyon foglalkoztat a dolog. Van egy személy, munkakapcsolat van közöttünk. Én kifejezetten kedvelem, barátságos, közvetlen, nagyon jól el tudunk beszélgetni egymással, bár ezt hosszabban meglehetősen ritkán tesszük. De nem csak munkában, utcán is messziről köszönünk egymásnak, 1-2 szó mindig esik közöttünk. Messengeren értekezünk időnként munka-ügyben, 1-2 hetente van üzenetváltás.

Ismerősnek jelöltem, és nem jelöl vissza. Miért lehet ez?

Már voltam olyan hülye is, hogy töröltem a jelölést, és újra jelöltem, hátha csak elkerülte a figyelmét (velem már történt ilyen, nyugtáztam, a jelölést, de nem igazoltam vissza azonnal, később elfelejtettem teljesen), kapjon újra értesítést. Továbbra sem igazol vissza. Egyszerűen nem értem az okát. Tényleg úgy tűnik, hogy jóban vagyunk, még ha nem is "haverok", de mindenképpen ismerősök.



2018. júl. 19. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Én sem jelölök vissza munkatársakat vagy olyan embereket, akikkel max felszínes haverságban vagyunk. Nem szeretném, hogy random emberek (számomra a kollégák vagy ismerősök annak minősülnek, ill. akárki, akivel nincs köztünk szoros kapcsolat) rálássanak a magánéletemre, még úgy sem, hogy ritkán posztolok. Ettől függetlenül kedvelem őket, de (még) nem vagyunk olyan viszonyban, hogy a munkán kívül tartsam velük a kapcsolatot bármilyen formában.
2018. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

Miért jelöljön vissza, mikor te csak a munkatársa vagy? :D


Ez alapból nonszensz...

2018. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Például mert nem akarja megosztani a facebook profilját fűvel-fával. Azért mert köszöntök egymásnak meg néha messenger-en beszéltek még nem leszel a barátja / haverja. Ő meg lehet, hogy csak a barátait / haverjait jelöli vissza.
2018. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

értem. Akkor lehet, hogy csak idő kérdése.


Én máshogy állok hozzá. Nagy (majd 1000 fős) cégnél dolgozom, mindenkit visszajelölök, aki jelöl. Ettől függetlenül persze nem mindenkivel osztom meg a magánügyeimet, azt az egyéb beállításokkal megoldom.

2018. júl. 19. 11:51
 5/20 A kérdező kommentje:

"Ő meg lehet, hogy csak a barátait / haverjait jelöli vissza."

Az ismerőseit elnézve nem. van olyan közöttük, akivel hasonló munkakapcsolat van, csak kicsit régebb óta. Viszont az utóbbi 1 évben talán 2-3 új ismerőse lett -legalábbis az alapján, amit nyilvánosan látok.

De köszi a válaszokat :)

2018. júl. 19. 11:53
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Igazából nem tudod, hogy miért jelölte be őket, csak spekulálsz. Fogadd inkább el, hogy van aki így van aki meg úgy használja a facebook-ot.
2018. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De egyébként én, ha valakit nem akarok ismerősnek, szimplán elutasítom. Ez miatt gondolkodom leginkább a dolgon, Simán függőben hagyta az egészet.
2018. júl. 19. 11:55
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen, spekulálok csak, mert nem értem, mert tényleg jóban vagyunk. Azért messze nem annyi a kapcsolatunk, hogy megbeszéljük, hogy X miből mennyit vegyen vagy Y mikorra érjen hova.

De talán tényleg csak idő kérdése. Remélem :)

2018. júl. 19. 11:57
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha Messengeren beszéltek (tehát megvan a kontakt), és ugyanolyan kedves veled, köszön, beszél, akkor miért fontos a jelölés elfogadása?
2018. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, miért fontos. Mert vannak olyan dolgok nálam is, amik nem a nyilvánosságnak szólnak a profilomon, de annak örülnék, ha ő is látná. És anélkül, hogy privát üzenetben "erőszakosan" mutogatnom kellene neki (volt pl olyan, hogy a kisfiam kérte, hogy mutassuk meg neki az egyik róla készült videót, és tök cuki volt, de nem lehetett vele simán megosztani, nem tudtam betaggelni sem). Illetve nemrég tök szívesen reagáltam volna egy fotójára, de ugye nem tudtam megtenni ott, azonnal, később meg már okafogyottá vált a dolog.
2018. júl. 19. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!