Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy megismertem...

Miért van az hogy megismertem egy srácot és nem jelöl vissza?

Figyelt kérdés

Angol tanfolyamon megismertem egy srácot, nem azt mondtam hogy hű de sokat, de beszélgettünk, jóban lettünk. Tegnap bejelöltem fb-n, hogy beszéljünk meg hogy megkérdezzem neki hogyan sikerült a nyelvvizsga (ami ma volt) de nem jelölt vissza és nem is engedi újból bejelölni.

Jó most ez hülyeségnek hangzik, de nem értem... Pedig örültem hogy megörültem egy normális ember..


2016. júl. 23. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Tegnap jelölted be. Nálam megesik, hogy 3 napig nem nézek fel facebookra, akkor már más a helyzet mikor 2 hónapja nem jelöl vissza - ez velem esett meg D: -
2016. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Tudja rólad, hogy ki vagy? Ha üzenetet enged írni, esetleg írj neki, hogy ki vagy és miért jelölted be.
2016. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem engedi újból bejelölni az azt jelenti, hogy letiltotta, hogy bejelölhesd.
2016. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ismerlek :D
2016. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem írja, hogy "ismerősnek jelölted" és nem engedi újra bejelölni, akkor beállította, hogy ne tudd jelölni...

Van aki csak azt jelöli vissza akivel szeretné tartani a kapcsolatot.

2016. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Ő nem így élte meg a beszélgetést. Talán lehet említened kellett volna, hogy be szeretnéd jelölni. Lehet nem vagy szimpatikus neki..
2016. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!