Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ti mit tennétek? 😥

Mit tegyek, ti mit tennétek? 😥

Figyelt kérdés
Olyan reménytelennek érzem az egészet. 3 évvel ezelőtt megismertem egy lányt, jól alakult minden. Csak neten ismerük egymást, de nagyon hasonlítottunk és megkedveltük egymást. Terveztük a találkozást, mert mindketten úgy éreztük mindketten hogy megtaláltuk a lelkitársunkat és a szerelmünket... Én mondtam neki, hogy félek tőle, mert szerintem nem fogok bejönni neki, ha meglát élőben, aztán valahogy mégis találkoztunk. Minden remekül ment, azt mondta nagyon jól érezte magát, bár mindketten elismertük, hogy kicsit keveset beszéltünk. Én éreztem, hogy szeretet... Nagyon fontos voltam neki. Azóta még találkozunk elég sokszor, az utolsó találkozón úgy váltunk el, hogy szeret és megcsókolt... Többet nem is láttam, azt mondta rá pár hónapra hogy már nem szeret. Letiltott, aztán addig addig könyörgtem neki telefonon, hogy feloldott. Nem értettem, hogy miért veszítem el az egyetlen embert, akit a legjobban szerettem és aki valaha is szeretett. Sosem vágytam senkire, nem kellett se barát se senki, csak ő... 3 éve hogy megismertem, 1 évet jártunk, de nem találkoztunk eleget, hogy úgy tekintsünk egymásra mint egy ismerősre. Szerintem mindketten idegeneknek éreztük magunkat mikor élőben láttuk egymást, mert nem láttuk egymást elégszer... De az a kapcsolat, ami kettőnk között kialakult sokkal több... Volt hogy 3 óráig beszéltünk telefonon... Ma is beszélünk írásban, de semmi sem olyan mint régen. Nagyon szűk szavú, látom hogy elérhető de nagyon sokat kell várnom hogy válaszoljon. Tudom hogy beszél valakivel, de azt mondja én fontosabb vagyok mint az a valaki. Tudom hogy nincs senkije, annyira ismerem már. Bár, annyit változott, félek hogy azt sem tudom hogy kicsoda valójában...
2018. júl. 21. 12:42
 1/5 anonim válasza:
89%

Tudom, hogy nehéz de engedd ezt el....én legalábbis ezt tenném

Nem tudom eldönteni, hogy most játszadozik vagy kéreti magát...

Minden esetre a szerelem öl, butít és nyomorba dönt!

2018. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, őt nem veszíthetem el! Bármi mást, csak őt ne...
2018. júl. 21. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már évekkel ezelőtt elvesztetted. Ne zaklasd már! Ha szereted őt, ha jót akarsz neki, akkor nem erőltetsz rá egy olyan embert, akit ő nem akar, nem szeret (magadat)
2018. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta szeretne velem beszélni
2018. júl. 22. 09:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2018. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!