Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Külföldön élek és utoljára karácsonykor voltam otthon. Úgy döntöttem titokban hazalátogatok. Van kulcsom a háztól, és számításaim szerint a szüleim előtt kb. 3 órával érnék haza, mivel ők napközben dolgoznak. Bemennék és visszazárnám a kaput, ajtót és bennt várnék. De félek nagyon megijednének ha csak úgy simán elősétálnék. Hogyan lepjem meg őket, de egyben ne kapjanak szívrohamot az ijedtségtől?
2018. júl. 21. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Vigyél nekik ajándékot, nagy csokor virágot és tedd le az előszobában amiből rögtön tudják, hogy csak is te lehettél.


Aztán már elősétálhatsz, nem fognak infarktust kapni.

2018. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább váratlanul becsengetnék. :)
2018. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A virág remek ötlet!!!!!!!!!


Becsengetni nem tudok, mert fogalmam sincs mikor érnek pontosan haza , hogy épp azelőtt menjek ki. Ráadásul azt sem tudom majd, melyik autóval jönnek, mert kettő van és az egyik garázs elül a bejárati ajtónál van, míg a másik a hátsó ajtónál van, az udvaron. Na és félek kihívnák a szomszédok a rendőrséget, ha a házunk körül ólálkodnék.

2018. júl. 21. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!