Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet úgy mondani hogy "barátn...

Lehet úgy mondani hogy "barátnöt keresek hosszú távra"?

Figyelt kérdés

Egy fiúval beszélek már egy ideje online-on. Még az elején írta hogy hogy ha minden jól sikerül, találkozhatnánk mivel úgh is barátnöt keres hosszú távra.

Az én történetem egy kicsit hosszú szóval nem fogom elkezdeni mesélni és amúgy se szeretnék személyes dolgokat itt közölni mással is amit mi ketten beszéltünk, csak kíváncsi lennék ti mit gondoltok.

Köszi.



2018. júl. 21. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2018. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Todboy ***** válasza:

Persze, rövid ö-vel is lehet mondani. Simán meg lehet érteni, ha téged nem zavar ez a defektje, akkor rajta.


---

Van egy olyan érzésem, hogy nem a helyesírására voltál kíváncsi. Szóval a kérdésed is leírnád? Mit szeretnél tudni?


Vagy ez egy értetlenségbe burkolt kérdés ami arra kíváncsi, hogy interneten lehet-e hosszú távra partnert találni? Ha ez a helyzet, akkor a válaszom igen, lehet találni. Az más dolog, hogy a csevegőtársad valóban ilyen személy-e.

2018. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de mi a kérdés?

"Lehet úgy mondani hogy "barátnöt keresek hosszú távra"?" -> Lehet úgy mondani. Nyilván próbálkozik és puhatolózik hogy te mit gondolsz, hogy reagálsz. Aztán élőben majd úgyis kiderül a valóság, amikor nem a legjobb oldalát mutatja az ember, mikor azonnal kell reagálnia és nincs ideje átgondolni és úgy forgatni a szavait hogy a lehető legkedvezőbb legyen a számára, mint online.

2018. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ugy èrtelmezheted ahogy akarod, nekem tetszik.
2018. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Általában a quora oldalt szoktam használni.De ahogy tapasztalom, itt is kedves és hasznos válaszokat lehet kapni. Köszönöm szépen!

Sajnálom a helyes írási hibáimat, probálom javítani.

2018. júl. 21. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nyers megfogalmazás, de amúgy teljesen helytálló. Kijelenti ezzel, hogy nem bohóckodni akar, hanem a gyerekei anyját keresi :)
2018. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:

Lehet, csak kicsit nyers.


Szebben így hangzana: tartós párkapcsolat céljából.

2022. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!