Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyarok általánosságban...

A magyarok általánosságban mennyire utálják az oroszokat?

Figyelt kérdés
orosz férjem van szóval nyilván én semennyire. sose zavart vagy érdekelt a nemzetisége, még külön tetszik is. de érdekel vajon mennyire húznák a szájukat a magyarok ha elmondanám Mo-on.
2018. júl. 21. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mások nevében nem tudok nyilatkozni, de nekem semmi bajom az oroszokkal.
2018. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyesek Oroszországot utálják vagy a politika vagy a történelem (esetleg mindkettő) miatt. De azért az egyénre ez nem hat ki.
2018. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én is azért gondoltam, mert sok "nagymagyar" szereti magára venni az ország történelmét és személyes sérelemnek venni mindent, meg egyes népek minden képviselőjét ellenségnek tekinteni..
2018. júl. 21. 18:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban nem utálják őket, de vannak azért akik igen.
2018. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha valóban orosz férjed lenne, tudnád erre a kérdésre a választ.
2018. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#7 Honnan tudnám? külföldön élek, nincsenek magyar ismerőseink. család barátok meg nyilván elfogadja.
2018. júl. 21. 19:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Most 20 éves vagyok és gimnáziumban a 2. nyelven orosz volt. A koromat, csak azért írtam le, hogy még nem a kommunizmus idején tanultam :D


Minden orosz órára járó osztálytársam imádta a kultúrát. Egyik haverommal folyamatosan egy orosz boltba jártunk, ahol onnan importált élelmiszereket lehet kapni.


Bárki akinek szóvá tettem, hogy oroszt tanulok azt mondta, hogy "menő". Igazából még senkivel sem találkoztam, aki utálná őket.


Szerintem az én generációm vagy semleges velük kapcsolatban vagy szereti őket. Talán az idősebbeknél fordulhat elő orosz utálat csak...

2018. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
A magyarok legelőször is inkább egymást utálják a sorban...
2018. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Mi is szörnyen szolgalelkű csicska nép vagyunk, de az orosz nép hasonló tulajdonságait sosem érjük utól. Nagyon hiányzik a többségnek, hogy meg legyenek félemlítve, és gátlástalan pszichopaták uralkodjanak felettük.
2018. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A normálisakat egyáltalán nem. De hallottál már az orosz túristákról? Na, őket a világon mindenhol utálják, nem csak a magyarok. Olvass utána.

Ha a férjed nem ilyen, szerintem senki nem utálná itt, kivéve persze a mélymagyarokat. De ők kit nem utálnak? :D

2018. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!