Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket most mi bánt a legjobban?

Titeket most mi bánt a legjobban?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 00:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
az hogy oltári nagy POLIHISZTOR vagyok, de mivel igyekszek mindent jól csinálni, igazából mindenben csak alig vagyok jó.... :D :D
2018. júl. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Bosszantó, hogy sokszor utólag okos az ember. Bántó, hogy

addigra a helyzet sokszor már helyrehozhatatlan. Ami a legrosszabb az egészben, hogy ezt nem igazán lehet "kinőni".

2018. júl. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy élek, de minek. Van munkám, otthonom, de csak elvagyok a világban. Nemsokára egy tanfolyamra fogok járni, szeretném végigvinni, és általa más vizekre evezni az életben, amivel szeretném, hogy másabb legyen az "életem".
2018. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A leblokkoló szorongáa
2018. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A leblokkoló szorongás
2018. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
A borzasztó nagy kettős mércém másokkal/magammal szemben. Az hogy bárkiben minden apróságot nagyon értékelni tudok (ez jó, szeretem ezt a vonásomat), viszont magammal szemben iszonyú kritikus vagyok, akármilyen nagy dolgot próbálok véghezvinni, vagy akármennyire jól sikerül valami, egy utolsó szarnak érzem magam (ez nagyon bántó tud lenni).
2018. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2018. júl. 22. 18:39
 18/20 anonim ***** válasza:

Rendeltem egy laptopot Mo-ra, és azon aggódok, megérkezik-e az utalás.


Valamint, hogy mikor fogom tudni elhozni a barátnőmtől.

2018. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem tudok egy konkrét dolgot megjelölni, csak szar az élet úgy általában :/

Már régóta el kellene mennem egy agyturkászhoz, még pénzem is lenne rá, de nem tudom, mit mondjak neki. Szar a munkám, sosem lesz belőlem semmi, akaratlanul megbántom azokat, akik közel állnak hozzám, mindig azt imádom, aki nem törődik velem, és nem értékelem azt, aki viszont törődne velem, be kéne fejeznem a szakdogám ősszel, de szó szerint elkap a hányinger ha erre gondolok, gyűlölök mindent és mindenkit, legfőképp magamat.

Jó lenne meghalni.

2018. júl. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nagyon bánt, hogy lemondtam ma egy találkozót. Számomra fontos ember, de nem vagyok biztos abban, hogy ez visszafele is így van. Ezért mondtam le, mert nem akarom zavarni. Nem ismerem ki jól, és zavart kelt bennem az, hogy mi van ha idegesítem, ha nem érdeklem, ha lejáratom magam. Ezért lemondtam, és ez bánt, mert utána ő írt tehát lehet nem zavartam volna, de mostmár édes mindegy.
2018. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!