Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy srác nekem akar jót, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác nekem akar jót, de mégis ezzel bánt a legjobban. Hogyan adhatnám a tudtára?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja együtt voltunk egy rendezvényen és nagyon jól kijöttünk egymással, akkor még csak ismerkedtünk. Egyre jobban megértettük egymást, barátok lettünk. Múlt héten találkoztunk egy koncerten és úgy döntöttünk, hogy inkább elmegyünk sétálni, kettesben. Egy padon ültünk amikor megcsókolt. Mikor haza kellett menjek, csókkal köszönt el. Azt hittem, hogy lehet közöttünk valami, de ezek után megbeszéltük és azt mondta, hogy az eddigi kapcsolatai miatta nem működtek és nem akar játszani az érzeseimmel, ezért nem akar összejönni velem. Teljesen tanácstalan vagyok. Miért csókolt meg ha nem érez semmit és én hogyan közöljem vele, hogy én többet érzek iránta mint barátság?

2015. jún. 30. 21:42
 1/1 anonim válasza:
Minden féle képpen beszéld ezt meg vele és kérdezd meg tőlle hogy ha nem akar veled össze jönni akkor miért csókolt meg téged és amikor megmagyarázza kérdezd meg tőlle hogy amúgy meg tetszem, neked és ha azt mondja igen akkor mond el a te érzéseidet is ...
2015. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!