Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nektek mi lenne a véleménye...

Ti nektek mi lenne a véleményetek egy olyan emberről akinek nincs munkahelye, mégis drága dolgai vannak?

Figyelt kérdés

Na az a lényeg ismerek pár embert, akinek nincs munkahelye, de úgy igazán nem is volt. Lehet próbálkoztak pár munkahellyel, de sokat nem dolgoztak. Igaz ők még fitalabbak, de úgy cakli-pakli dolgoztak vagy 2-3 hónapot életükben. Mégis drága autóik vannak, pl. mercedes terepjáró, drága lakás vagy ház, utazgatnak, mennek nyaralni, ha valaki beszélne velük azt simán lerázzák, mondják sietnek.


Ti hova tennétek az ilyen embereket?


Amúgy nem is néznek ki gengszternek, csak nem tudom őket hova tenni, nekem van melóhelyem, autóm nincs de lehet nem is lesz, fizetésem sem egy olyan nagy összeg.


Vélemények?


2018. júl. 22. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pénzeli a család.


Szeretem én is a nagy besajnáltatós dumájú embereket, munkanélküli voltam/vagyok, a tb-je piros, mégis kocsi a parkolóba, nagy hodáj ház, márkás cuccok.

2018. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci, apuci tisztára nyalja nekik. Na meg a nagyi.
2018. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és egyedül él *
2018. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy nyertek a lottón.
2018. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gazdag család, a szüleik tartják el őket.
2018. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Pénzeli a család."


másra én sem tudok gondolni.

2018. júl. 22. 19:28
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Honnan tudod, hogy soha sem dolgoztak az életükben.


Pl.: Édesanyukámnak saját cégei vannak. Ha valamelyik szomszédunk is könnyen ráfoghatná, hogy "Ő soha sem dolgozik", mert sokszor délben és más olyan időpontokban otthon van, amikor egy alkalmazotti rétegben dolgozó ember valószínűleg munkában lenne.


Meg az, hogy otthon van vagy éppen elmegy valahova nem jelenti azt, hogy nem dolgozik. Otthonról, sőt akár Hollandiából is tud munkát végezni ha elakar menni pár napra.


Te ... Mint kívülálló hogyan tudod eldönteni, hogy dogozik-e vagy ha igen pontosan mennyit?


Meg persze az is lehet, hogy hírtelen jutott hozzá sok pénzhez amiből elél meg el is tarthatja valaki.


A kérdésre válaszolva az a véleményem, hogy jó helyre születtek, valamit jól csináltak vagy szerencséjük volt és most úgy élhetik az életüket, ahogy akarják. Magyar elértém az én kb minden egyes ember célját valamilyen szinten.

2018. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De most mire gondolsz?


Van munkahelye csak rugalmasan osztja be a munkaidőt?


Akkor jó neki, ennyi.

2018. júl. 22. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Pénzeli? El vagytok ti tévedve... Magyarországon évszázada az volt szokásban az örökösödési adó elkerülésére - szegénynél, gazdagnál, mindenkinél -, hogy a pelenkás gyerek/unoka nevére volt íratva minden létező vagyontárgy. Örülnek a szülők és a nagyik, ha most a gyerek/unoka visszacsöpögtet nekik valamit, és nem hagyja őket az utcán éhen veszni...
2018. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs jövedelme, de mégis sok pénze van, akkor azt gondolnám, hogy bűnözésből él. Nem feltétlen kell "gengszternek" lenni, sokféle módon lehet illegálisan pénzt szerezni. Pl. nézd meg a politikusok 99%-át. Ők se gengszterek, mégis bűnözésből élnek.
2018. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!