Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Apósomnak születésnapjára...

Apósomnak születésnapjára valami különleges ajándékot szeretnék venni. Tudnátok ajánlani valami nem túl drága, de mégis szép, különleges ajándékot?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

[link]

Nézz körül ezen az oldalon. Több dolgot is találhatsz. Pl: lábtörlő....

2017. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
50%

A bor szerintem jó ajándék egy férfinak.

Vannak olyan borok, aminek az üvegére ráteszik a számot is, szóval évek múltán is emlékezetes lesz :)

2017. júl. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Istenem, de hát miféle ember? - azért az ajándék az a személynek szól.

Én pl nem iszok semmi alkoholt, nem vagyok oda a bor ajándékokért, bármilyen márkák, akkor sem.


Ha barkácsolós ember, tán valami ügyes kisgép, ha professzor meg valami zene, ha sportol, akkor valami kütyü, ami pulzust mér, vagy lépésszámot....

2017. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
57%

Hát szóval attól függ mivel foglalkozik. A szerint vegyél neki ajándékot. esetleg pezsgőt, kávét.

Esetleg a keresőbe írd be hogy ajándék férfiaknak. Valamit biztosan találsz majd.

2017. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!