Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki ismerte...

Van itt olyan aki ismerte Kesjár Csabát?

Figyelt kérdés
autóversenyzőt

2018. júl. 22. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
Nem
2018. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%
Találkoztam vele személyesen még nagyon picike gyerek koromban a Hungaroringen. Felvittek bennünket a központi épületben a lépcsősoron a harmadik vagy negyedik emeletre. Ott ültek kint a folyosón egy asztalnál Kesjár Csaba, Ayrton Senna és talán Alain Prost meg még néhány versenyző. Nem voltak sokan, talán négyen-öten ott beszélgettek. Képeket kaptunk róluk a szüleinktől és oda kellett vinnünk hozzájuk dedikáltatni. Meg is tették és kezet is fogtak velünk, talán még azon kívül is kaptunk valami kis ajándékot de már nem emlékszem mi volt az. Ez még valamikor a nyolcvanas évek elején lehetett, hét vagy nyolc éves lehettem és nagyon halványan emlékszem mindenre, azt is csak utólag tudtam meg a szüleimtől kik voltak ott egyáltalán. Úgy tudtunk bejutni hozzájuk, hogy egy ismerősünk ott dolgozott és nálunk lakott Szilasligeten a verseny ideje alatt. Kivitt bennünket és ott voltunk a boxok környékén egész nap.
2018. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!