Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen elvenni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen elvenni egy srác szüzességét? Milyen érzés stb?

Figyelt kérdés

2018. júl. 20. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A vőlegényemnek én vettem el a szüzességét. Fizikailag semmi különös érzés nincs, lelkileg meg...hát én megmondom őszintén hogy akkor még aranyosnak tartottam de most már örülök hogy belelendült, mert visszagondolva nagyon béna volt, és beletelt egy olyan fél évbe mire eljutott a tudatáig hogy nekem az nem kielégítő hogy berakja szárazon, ő elmegy azt cső :)
2018. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Jó érzés, hogy még ártatlan, én vagyok az első, aki úgy ér hozzá. Mivel sokaknak igenis számít az első, nekem fontos hogy ő élvezze inkább, nincsenek elvárásaim. Nem akarom megalázni, viszont tetszik hogy irányíthatom. Főleg akkor izgató, ha a srác kifejezetten fiatal :)


Nem keresek feltétlen partnert, csak a kérdésre válaszoltam. És nem is csinálom "nagyüzemben" :D

2018. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt, akivel jó volt, volt, akivel rossz.

Akivel rossz volt, az azért, mert csak magára figyelt abban a fél percben, míg bírta, eszébe sem jutott használni a kezét mondjuk. De az egész kapcsolatunk ilyen volt.

Akivel jó volt, az azért volt jó, mert figyelt rám is közben, mondjuk ő meg túl sokáig bírta...

2018. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi extra. Ha nem mondja el hogy szűz, észre sem veszem.
2018. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rövid. :) Berakja,20 másodperc alatt elmegy és nagyon boldogan néz ki a fejéből. :D
2018. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!